کد خبر:13543
پ
۱۴۰۲-۲۳۴۸۵۴۹-۱
شمار شهدای غزه به 9770

شمار شهدای غزه به ۹۷۷۰ نفر رسید

شمار شهدای غزه به ۹۷۷۰ نفر رسید سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد شمار شهدای فلسطینی از ۹۷۰۰ نفر عبور کرده و طی ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی ۲۴۳ فلسطینی را به شهادت رسانده است. به گزارش گروه بین‌الملل هوران – سخنگوی وزارت بهداشت غزه، بعدازظهر امروز (یکشنبه)، آمار جدید شهدای فلسطینی را اعلام […]

شمار شهدای غزه به ۹۷۷۰ نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد شمار شهدای فلسطینی از ۹۷۰۰ نفر عبور کرده و طی ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی ۲۴۳ فلسطینی را به شهادت رسانده است.

به گزارش گروه بین‌الملل هوران – سخنگوی وزارت بهداشت غزه، بعدازظهر امروز (یکشنبه)، آمار جدید شهدای فلسطینی را اعلام کرد.

شمار شهدای غزه به 9770 نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت غزه گفت رژیم صهیونیستی از ۳۰ روز گذشته در حال پاکسازی نژادی و کشتار مردم فلسطین است.

او در ادامه با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۳ نفر به شهادت رسیده‌اند، اعلام کرد شمار شهدا به ۹۷۷۰ نفر رسیده که از این تعداد ۴۸۰۰ نفر کودک هستند.

براساس این بیانیه، بیمارستان‌های غزه دیگر قادر به ارائه خدمات پزشکی نیستند و تنها تا چند ساعت دیگر بسیاری از آن‌ها امکان فعالیت خواهند داشت.

سخنگوی وزارت بهداشت غزه در پایان از تمام طرف‌های ذیربط خواست گذرگاهی امن برای ارسال کمک‌‌های بشردوستانه از جمله سوخت به نوار غزه ایجاد کنند.

این حملات در حالی علیه نوار غزه ادامه دارد که «عمیخای الیاهو» وزیر میراث رژیم صهیونیستی (عضو حزب عوتسما یهودیت) خواستار بمباران غزه با بمب اتم شده است.

این وزیر صهیونیست امروز با شرکت در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به مجری برنامه درباره حمله با بمب اتم به نوار غزه گفته بود که این هم یکی از راه‌ها برای نابود کردن فلسطینیان است.

پایان پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید