کد خبر:16782
پ
۱۴۰۳-۸۱۴
شهدای تجاوزهای رژیم صهیونیستی در غزه

۱۵۱ شهید و زخمی در ۲۴ ساعت/ افزایش شهدای غزه به ۳۶ هزار و ۵۸۶ نفر

۱۵۱ شهید و زخمی در ۲۴ ساعت/ افزایش شهدای غزه به ۳۶ هزار و ۵۸۶ نفر وزارت بهداشت غزه امروز (چهارشنبه) در دویست و چهل و سومین روز جنگ، از افزایش شمار شهدای تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۳۶ هزار ۵۸۶ تن خبر داد. گروه بین‌الملل هوران – وزارت بهداشت غزه اعلام کرد […]

۱۵۱ شهید و زخمی در ۲۴ ساعت/ افزایش شهدای غزه به ۳۶ هزار و ۵۸۶ نفر

وزارت بهداشت غزه امروز (چهارشنبه) در دویست و چهل و سومین روز جنگ، از افزایش شمار شهدای تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۳۶ هزار ۵۸۶ تن خبر داد.
گروه بین‌الملل هوران – وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار جنایت جدید در مناطق مختلف نوار غزه انجام داد که منجر به شهادت ۳۶ نفر و زخمی شدن ۱۱۵ نفر دیگر شد.

این وزارتخانه افزود: با احتساب این آمار جدید، شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تا به امروز به ۳۶ هزار و ۵۸۶ نفر افزایش یافته است.

وزارت بهداشت فلسطین همچنین آخرین آمار مجروحان این جنایات را ۸۳ هزار و ۷۴ نفر اعلام کرد.

این وزارتخانه اضافه کرد که پیکر شماری از شهدا در زیر آوار مانده و برخی دیگر نیز در کنار جاده‌ها رها شده‌اند که به دلیل تجاوزهای مستمر صهیونیست‌ها، نهادهای امدادرسان قادر به انتقال آنها نیستند.

با گذشت هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید