کد خبر:16708
پ
۱۴۰۳-۱۰۷۱
نام‌نویسی وزیر ارشاد در انتخابات ریاست جمهوری

نام‌نویسی وزیر ارشاد در انتخابات ریاست جمهوری/ محسن منصوری و میثم نیلی یار قدیمی رئیسی را همراهی کردند/ اسماعیلی: به عنوان نماینده جمعی از همکاران شهید رئیسی پرچم را بر دوش گرفتم

نام‌نویسی وزیر ارشاد در انتخابات ریاست جمهوری/ محسن منصوری و میثم نیلی یار قدیمی رئیسی را همراهی کردند/ اسماعیلی: به عنوان نماینده جمعی از همکاران شهید رئیسی پرچم را بر دوش گرفتم محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم امروز می خواهند که راه […]

نام‌نویسی وزیر ارشاد در انتخابات ریاست جمهوری/ محسن منصوری و میثم نیلی یار قدیمی رئیسی را همراهی کردند/ اسماعیلی: به عنوان نماینده جمعی از همکاران شهید رئیسی پرچم را بر دوش گرفتم

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم امروز می خواهند که راه شهیدان رجایی و رئیسی ادامه یابد.

گروه_سیاست هوران – محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه محسن منصوری و میثم نیلی برای ثبت‌نام در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

اسماعیلی در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانش در حادثه بالگرد گفت: آیت‌الله رئیسی زمینه‌ساز و علمدار مرحله سوم انقلاب اسلامی یعنی مرحله استقرار کامل دولت اسلامی بود.

وی افزود: او پرچمدار تحول و تغییرات در الگوری اداره کشور شد. تغییرات اساسی در آستان قدس و بازسازی چهره قوه قضاییه و دمیدن روح خدمتگزاری شبانه روزی در دولت نمونه‌ای از فعالیت‌های او بود.

نام‌نویسی وزیر ارشاد در انتخابات ریاست جمهوری

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: بدرقه بی‌نظیر مردم ایران در سعادت ایشان مهر تاییدی بود که نشان داد مردم خادم را تشخیص داده و می‌خواهند این مسیر ادامه یابد. این خواست ملت است و مردم نمی‌خواهند جریان حاکمیت دوگانه راه بیفتد.

اسماعیلی گفت: مردم نمی‌خواهند به اسم خصوصی‌سازی حقوق کارگران پایمال شود و مسئولان دولتی از جنس تنبلی و اشرافیت داشته باشند. مردم نمی‌خواهند مافیای واردات کارخانه‌های را متوقف کند و بلکه مردم می‌خواهند راه رجایی و رییسی ادامه یابد.

وی اظهار داشت: مردم مدیریت انقلابی و دیپلماسی عزتمندانه را می‌خواهند نه دیپلماسی التماسی؛ مردم رئیس جمهوری میخواهند که امتداد دولت آیت‌الله شهید باشد.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: امید محرومان نباید ناامید شود؛ همه این بایدها و نبایدها بسته به تصمیم بزرگ مردم ایران است. امروز با عزم راسخ ناشی از همراهی با بزرگمرد تاریخ ایران و برای تداوم خیرات و برکات این فصل نو به میدان آمدم تا دوره زیبای کامیابی‌های مردم ایران تداوم یابد.

اسماعیلی بیان کرد: باید پویایی سیاست خارجی ادامه یابد و کشور به کانون اقتصاد و صنعت منطقه تبدیل شود و طرح‌های عمرانی به نتیجه رسیده و نظام سلامت سامان یابد و عدالت در جای جای کشور جاری شود.

وی گفت: شعار دولت چهاردهم «خدمت ادامه دارد»، است. ما از سید ابراهیم رئیسی تلاش و حرکت و کار شبانه روزی را یاد گرفتیم.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان نماینده جمعی از همکاران رییس‌جمهور شهید که به جای صرف شعار و برنامه، کارنامه خدمت دارد این پرچم را بر دوش گرفتم.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید