کد خبر:15885
پ
۱۴۰۳-۷۳۱
شهادت رزمنده مقاومت حزب‌الله لبنان

شهادت محمد جمیل الشامی «ابو زهرا» رزمنده حزب‌الله لبنان+عکس

شهادت محمد جمیل الشامی «ابوزهرا» رزمنده حزب‌الله لبنان مقاومت اسلامی با سربلندی و افتخار از شهید مجاهد محمد جمیل الشامی «ابوزهرا» متولد ۱۹۸۲ از شهرک کفرکله در جنوب لبنان که در راه بیت المقدس به شهادت رسید، تجلیل می کند. محور مقاومت هوران – حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که محمد جمیل الشامی ملقب […]

شهادت محمد جمیل الشامی «ابوزهرا» رزمنده حزب‌الله لبنان

مقاومت اسلامی با سربلندی و افتخار از شهید مجاهد محمد جمیل الشامی «ابوزهرا» متولد ۱۹۸۲ از شهرک کفرکله در جنوب لبنان که در راه بیت المقدس به شهادت رسید، تجلیل می کند.

محور مقاومت هوران – حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که محمد جمیل الشامی ملقب به «ابو زهرا» از رزمندگان این جنبش که متولد سال ۱۹۸۲ میلادی در منطقه کفرکلا واقع در جنوب لبنان است، در راه دفاع از قدس به شهادت رسید.

شهادت محمد جمیل الشامی «ابوزهرا» رزمنده حزب‌الله لبنان

حزب‌الله روز گذشته نیز اعلام کرد که «محمد حسین مصطفی شحوری»ملقب به «جابر» از اعضای این جنبش در راه قدس به شهادت رسیده است.

براساس این گزارش وی از ساکنان دهستان «الشهابیه» در جنوب لبنان و متولد سال ۱۹۹۴بوده است.

همچنین جنبش امل از متحدان حزب الله لبنان از شهادت یکی از رزمندگان خود به نام «حسین قاسم کرشت» در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهرک «عین بعال» در جنوب لبنان خبر داد.

روز گذشته حزب الله لبنان در حمله موشکی و پهپادی به پایگاهی اسرائیلی در منطقه عرب العرامشه در الجلیل غربی در شمال فلسطین اشغالی تجمع نظامیا صهیونیست را هدف قرار داد به طوری که شمار زخمی های این حمله بنابر اعلام رسانه های این رژیم به بیش از ۱۱ نفر رسید.

بنابر این گزارش، تصاویر منتشر شده لحظه انفجار پهپاد انتحاری حزب الله در میان نظامیان اشغالگر اسرائیلی در منطقه عرب العرامشه در الجلیل غربی را ثبت کرده اند.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید