کد خبر:13594
پ
۱۴۰۲-۲۳۴۸۵۵۷
بعد از شهادت پسر غواصش...

مادری که بعد از شهادت پسر غواصش، لب به ماهی نزد درگذشت

مادری که بعد از شهادت پسر غواصش، لب به ماهی نزد درگذشت مادر شهید غواص مرتضی جاویدی که به خاطر انزجارش از ماهی بعد از شهادت پسرش در شبکه‌های اجتماعی شناخته شده بود، امروز به فرزند شهیدش پیوست. حسینیه هوران – مادر شهید غواص، مرتضی جاویدی که وقتی شنید پسر غواصش در عملیات کربلای ۴ […]

مادری که بعد از شهادت پسر غواصش، لب به ماهی نزد درگذشت

مادر شهید غواص مرتضی جاویدی که به خاطر انزجارش از ماهی بعد از شهادت پسرش در شبکه‌های اجتماعی شناخته شده بود، امروز به فرزند شهیدش پیوست.

مادری که بعد از شهادت پسر غواصش، لب به ماهی نزد درگذشت

حسینیه هوران – مادر شهید غواص، مرتضی جاویدی که وقتی شنید پسر غواصش در عملیات کربلای ۴ برای همیشه در آب‌های خروشان کارون جاویدالاثر شده است، دیگر لب به ماهی نزد و از دیگران خواست اسم ماهی را جلویش نیاورند، امروز به دیار باقی شتافت.

مادر شهید جاویدالاثر محسن جاویدی، اهل روستای خیرآباد شهرستان فسا بود که پیکرش هنوز بازنگشته است. این مادر شهید به خاطر انزجارش از ماهی بعد از شهادت پسرش در شبکه‌های اجتماعی شناخته شده بود.

مادرش در آن اوایل که خبر شهادت فرزند رشیدش را شنید، بسیار بی‌قراری می‌کرد و بهانه محسنش را می‌گرفت تا اینکه به او گفتند پسرت را ماهی‌ها خورده‌اند و دیگر قرار نیست برگردد! از آن موقع دیگر مادر، لب به ماهی نزد.

پایان پیام/هوران

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید