کد خبر:12087
پ
۱۴۰۲-۳۰۲۱۵۵-۱
ای زائر کربلا عکس مرا هم ببرید

اگر زائر کربلا هستید عکس مرا هم ببرید

وصیت شهید قربانعلی شرفخانلو اگر زائر کربلا هستید عکس مرا هم ببرید شهید شرفخانلو می نویسد: چون با آرزوی زیارت کربلا از این دنیا میروم خواهش میکنم بعد از آزادی کربلا عکس مرا به عنوان زائر امام حسین (ع), به کربلا ببرید. جسینیه هوران – شهید قربانعلی شرف خانلو با آغاز جنگ و تشکیل لشکر […]

وصیت شهید قربانعلی شرفخانلو

اگر زائر کربلا هستید عکس مرا هم ببرید

شهید شرفخانلو می نویسد: چون با آرزوی زیارت کربلا از این دنیا میروم خواهش میکنم بعد از آزادی کربلا عکس مرا به عنوان زائر امام حسین (ع), به کربلا ببرید.

جسینیه هوران – شهید قربانعلی شرف خانلو با آغاز جنگ و تشکیل لشکر عاشورا به فرماندهی شهید مهدی باکری به جبهه رفت و در عملیات والفجر یک به عنوان معاون تدارکات و پشتیبانی لشکر انتخاب شد و سرانجام این سرباز حضرت روح الله مزد سال‌ها اخلاص و کار برای خدا را در روز ۲۲ فروردین سال ۱۳۶۲ بعد از جلسه‌ هماهنگی شورای فرماندهی لشکر گرفت؛ همان روزی که برای رساندن آب به خط مقدم، عازم خط شد و پس از اصابت ترکش یک خمپاره به شهادت رسید.

اگر زائر کربلا هستید عکس مرا هم ببرید

بسمه تعالی

با سپاس بیکران به خداوند متعال وبرگزیده برحقش خاتم پیامبران حضرت محمد ( ص) و با سلام و سپاس به ائمه معصومین و با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی جهانگیر ایران،وصیت نامه خود را به شرح زیر که در درجه اول وصی ماها برادران پاسدار وبسیجی وجوانانند و امت حزب الله می‌باشد, تنظیم می کنم.

ما وارث ایرانی خراب شده توسط شاهان و دشمنانمان درجنگ تحمیلی هستیم, کشوری اسلامی با رهبری الهی که با یک جمله‌ی:” آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.” پشت ابرقدرتها را به لرزه درمی‌آورد می‌باشیم.

باید از ولایت حضرت امام خمینی حداکثر استفاده را نموده و به وظیفه شرعی خود که اعتقاد وپیروی از ولایت فقیه است عمل نماییم و هر روز دست به دعا برای طول عمر امام امت و فرج حضرت مهدی عج و اتصال انقلاب اسلامی ایران به انقلاب حضرت مهدی ( عج) را با آرزوی تشکیل لشکر و تیپهای جند الله برای تحقق فتوای اخیر امام امت مبنی بر واجب کفائی بودن مسئله شرکت در جنگ ؛دعا کنیم وعمل مان نیز در این راستا باشد.

به امید پیروزی که حمله سراسری در تمام جبهه‌ها شروع وانشاء الله تا آزادی قدس و شکست آمریکا به پیش رفته ,و انقلاب را به تمام جهان صادر کنیم.

و اما جبهه و برداشتی که تا به امروز از جبهه داشته ام خیلی خلاصه بیان می‌کنم:

جبهه دانشگاهی است که با قلم گلوله و با رنگ خون ودر سرزمین کربلا ترسیم ونقش بسته است و مکانی است مقدس ومحل قطع و بریدگی از تمام وابستگی‌های دنیاست و تنها وابستگی و عشق به خداست و تمامی کارها به خاطر خداودر جهت لقا ء الله . محل امتحان و آزمایش ما انسانهای خطاکار توسط خداوند متعال است که انشاء الله بتوانیم از این امتحان رو سیاه بیرون نیائیم.

اگر زائر کربلا هستید عکس مرا هم ببرید

مطالبی که لازم است عرض کنم به صورت خلاصه ذیلا می آورم:

۱٫با آنکه لیاقت شهید شدن و در صف شهد ا قرار گرفتن را حتی خیلی بعید می بینم لکن اگر شهید شدم در قطعه شهدا خوی و زیر پای برادران شهیدم دفنم کنند و یکی از علمای خوی که بر نفس خویش بیشتر مسلط است نمازم را بخواند ( در صورت امکان آقای قراجه ای)

۲٫ برادران نسبت به حفظ وحدت وانسجام خود و پیروی از روحانیت مبارز که علمداران واقعی انقلاب اسلامی هستند کوشا بوده و برای طول عمر امام امت و اتصال انقلا ب اسلامی ایران به انقلاب حضرت مهدی ( عج) دعا کنند.

۳٫ آن برادرانیکه احتمالا در حق ایشان سوء ظن داشته ام و یا خدای نکرده غیبتی کرده ام طلب عفو می نمایم و امیدوارم حلالم کنند.

۴٫از تک تک برادران واحدتدارکات تقاضای عاجزانه دارم که هرروز به فعالیت خود افزوده و اگر از من بدی دیده اند حلالم کنند.

۵٫ تمام قرضهائی که احیانا دارم به دلیل عدم حافظه نمی توانم ذکر نمایم و خانواده ام موظف است اگر از برادران کسی طلب حقی از بابت من بکنند, بپردازند.

۶٫ چون بدون زیارت و با آرزوی زیارت کربلا از این دنیا میروم خواهش میکنم که انشاء الله بعد از آزادی کربلا عکس مرا به عنوان زائر امام حسین (ع), بزرگ آموزگار شهادت به کربلا برده و در زیر پای امام ( ع) نصب نمائید و در زیرش جمله ( با آرزوی زیارت تو شهید شدم یا حسین) را بنویسید.

قربانعلی شرفخانلو

انتهای پیام/هوران

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید