کد خبر:12086
پ
۱۴۰۲-۳۰۲۱۵۵
قبر امام حسین (ع) را در آغوش بگیرید

اگر می‌خواهید قبر امام حسین (ع) را در آغوش بگیرید این دعا را بخوانید

وصیت شهید حسین خرازی اگر می‌خواهید قبر امام حسین (ع) را در آغوش بگیرید این دعا را بخوانید شهید حسین خرازی می‌نویسد: ما لشکر امام حسینیم،اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم کلامی و دعایی جز این نباید داشته باشیم. گروه فرهنگی هوران – سردار شهید «حاج حسین خرازی» در […]

وصیت شهید حسین خرازی

اگر می‌خواهید قبر امام حسین (ع) را در آغوش بگیرید این دعا را بخوانید

شهید حسین خرازی می‌نویسد: ما لشکر امام حسینیم،اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم کلامی و دعایی جز این نباید داشته باشیم.

گروه فرهنگی هوران – سردار شهید «حاج حسین خرازی» در تاریخ هشت اسفند ۱۳۶۵ در حالی به شهادت رسید که فرماندهی لشکر ۱۴ امام حسین (ع) را بر عهده داشت. شهید خرازی جزو شهدایی است که نقش موثری در دوران مقدس داشت. منطقه شلمچه در عملیات کربلای ۵ نقطه ای بود که حاج حسین را به بهشت رساند. شهید خرازی در وصیت نامه خود می نویسد:

«بسم رب الصدیقین

– ما لشکر امام حسینیم، حسین وار هم باید بجنگیم، اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم کلامی و دعایی جز این نباید داشته باشیم: «اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد.»

– اگر در پیروزی‌ها خودمان را دخیل بدانیم این حجاب است برای ما، این شاید انکار خداست.

– اگر برای خدا جنگ می‌کنید احتیاج ندارد به من و دیگری گزارش کنید. گزارش را نگه دارید برای قیامت. اگر کار برای خداست گفتنش برای چه؟

– در مشکلات است که انسان‌ها آزمایش می‌شوند. صبر پیشه کنید که دنیا فانی است و ما معتقد به معاد هستیم.

– هر چه که می‌کشیم و هر چه که بر سرمان می‌آید از نافرمانی خداست و همه ریشه در عدم رعایت حلال و حرام خدا دارد.

– سهل‌انگاری و سستی در اعمال عبادی تاثیر نامطلوبی در پیروزی‌ها دارد.

– همه ما مکلفیم و وظیفه داریم با وجود همه نارسایی‌ها بنا به فرمان رهبری، جنگ را به همین شدت و با منتهای قدرت ادامه بدهیم، زیرا ما بنا بر احساس وظیفه شرعی می‌جنگیم نه به قصد پیروزی تنها.

– مطبوعات ما جنگ را درشت می‌نویسد، درست نمی‌نویسد.

– مسأله من تنها جنگ است و در همان جا هم مسأله من حل می‌شود.

– همواره سعی‌مان این باشد که خاطره شهدا را در ذهنمان زنده نگه داریم و شهدا را به عنوان یک الگو در نظر داشته باشیم که شهدا راهشان راه انبیاست و پاسداران واقعی هستند که در این راه شهید شدند.

– من علاقمندم که با بی‌آلایشی تمام، همیشه در میان بسیجی‌ها باشم و به درد دل آن‌ها برسم.

انتهای پیام/هوران

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید