کد خبر:16666
پ
۱۴۰۳-۱۰۲۵
عملیات بزرگ انصارالله در دریای سرخ

عملیات بزرگ انصارالله در دریای سرخ/ «آیزنهاور»، ناو هواپیمابر آمریکایی توسط نیروهای مسلح یمن مورد هدف قرار گرفت

عملیات بزرگ انصارالله در دریای سرخ/ «آیزنهاور»، ناو هواپیمابر آمریکایی توسط نیروهای مسلح یمن مورد هدف قرار گرفت نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که ناو هواپیمابر «آیزنهاور» آمریکا را در دریای سرخ در جریان عملیات مشترک یگان‌های موشکی و نیروی دریایی این کشور هدف قرار داده است. گروه بین‌الملل هوران نیروهای مسلح […]

عملیات بزرگ انصارالله در دریای سرخ/ «آیزنهاور»، ناو هواپیمابر آمریکایی توسط نیروهای مسلح یمن مورد هدف قرار گرفت

نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که ناو هواپیمابر «آیزنهاور» آمریکا را در دریای سرخ در جریان عملیات مشترک یگان‌های موشکی و نیروی دریایی این کشور هدف قرار داده است.

گروه بین‌الملل هوران نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یگان موشکی و نیروی دریایی ارتش یمن در عملیات نظامی مشترک و در پاسخ به حملات نیروهای آمریکایی و انگلیسی به مناطقی از استان الحدیده و بندر الصلیف و در ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین، ناو هواپیمابر آمریکایی «آیزنهاور» را در دریای سرخ هدف قرار داده است.

نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که این حمله با تعدادی موشک کروز و بالستیک انجام شده که به یاری خدا این موشک‌ها به طور مستقیم به هدف اصابت کرده است.

نیروهای مسلح یمن در بیانیه خود تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن از پاسخ دادن مستقیم و فوری به هر تجاوز جدید به خاک این کشور با هدف قرار دادن همه منابع تهدید و همه اهداف آمریکا و انگلیس در دریای سرخ و دریای عرب تردید نخواهند کرد.

بر اساس گزارش‌ها، جنگنده‌های آمریکا و انگلیس پنجشنبه شب صنعا، پایتخت یمن را بمباران کردند. در جریان این حملات، منطقه «النهدین» در شهرستان «السبعین» در جنوب صنعا و همچنین اطراف فرودگاه بین المللی این شهر در شمال هدف حمله جنگنده‌های آمریکا و انگلیس قرار گرفت.

نیروهای مسلح یمن همچنین تاکید کرد که جنایات تجاوزکارانه آمریکا و انگلیس مانع از انجام وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی ما در قبال مردم فلسطین نخواهد شد و عملیات نیروهای مسلح یمن تا پایان تجاوز و برطرف شدن محاصره مردم مظلوم فلسطین در نوار غزه ادامه خواهد یافت.

ارتش یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دهند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید