کد خبر:17278
پ
۱۴۰۳-۴۱۴۸
تبریک دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیروزی «مسعود پزشکیان»

سید حسن نصرالله: ایران پشتوانه‌ای محکم برای مقاومت و مستضعفان است

سید حسن نصرالله: ایران پشتوانه‌ای محکم برای مقاومت و مستضعفان است دبیرکل حزب‌الله لبنان عصر امروز (شنبه) در پیامی ضمن تبریک پیروزی «مسعود پزشکیان» در انتخابات ریاست جمهوری ایران، نسبت به تداوم حمایت کشورمان از محور مقاومت در منطقه ابراز امیدواری کرد. گروه بین‌الملل هوران: «سیدحسن نصرالله» خطاب به پزشکیان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی […]

سید حسن نصرالله: ایران پشتوانه‌ای محکم برای مقاومت و مستضعفان است

دبیرکل حزب‌الله لبنان عصر امروز (شنبه) در پیامی ضمن تبریک پیروزی «مسعود پزشکیان» در انتخابات ریاست جمهوری ایران، نسبت به تداوم حمایت کشورمان از محور مقاومت در منطقه ابراز امیدواری کرد.

گروه بین‌الملل هوران: «سیدحسن نصرالله» خطاب به پزشکیان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد: با جنابعالی راه را تا پیروزی نهایی ادامه خواهیم داد و رکن این پیروزی، ایران اسلامی قوی خواهد بود.

در پیام دبیرکل حزب‌الله لبنان آمده است: انتخاب شما را تبریک می‌گویم و از خداوند منان می‌خواهم که در مسیر رسیدن به آرمان‌های مردم فداکار و وفادار ایران به شما کمک کند.

وی افزود: ما در حزب‌الله و جنبش‌های مقاومت، ایران را پشتوانه‌ای قوی و همیشگی برای مقاومت و مستضعفان می‌بینیم.

پزشکیان دیروز جمعه (۱۵ تیرماه) در دومین مرحله از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان با کسب اکثریت آرا، رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران نتایج نهایی شمارش چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

مجموع آرای اخذ شده در کل شعب داخل و خارج از کشور به ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رسید که بر این اساس، تعداد آرای پزشکیان ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ و ‏تعداد آرای «سعید جلیلی» رقیب وی ۱۳ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۷۹ اعلام شد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید