کد خبر:13833
پ
۱۴۰۲-۲۰۴۱۷
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین

دنیا به زودی خبر پیروزی مان را با ضربه ای دردناک به دشمن خواهد شنید

دنیا به زودی خبر پیروزی مان را با ضربه ای دردناک به دشمن خواهد شنید یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با بیان این که دنیا به زودی خبر پیروزی مان را خواهد شنید، گفت: جنایت رژیم صهیونیستی در غزه با حمایت بایدن و دولت آمریکا و سکوت بین المللی در حال وقوع […]

دنیا به زودی خبر پیروزی مان را با ضربه ای دردناک به دشمن خواهد شنید

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با بیان این که دنیا به زودی خبر پیروزی مان را خواهد شنید، گفت: جنایت رژیم صهیونیستی در غزه با حمایت بایدن و دولت آمریکا و سکوت بین المللی در حال وقوع است.

محور مقاومت هوران – اسامه حمدان از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز (شنبه) در سخنانی که در شبکه العالم منتشر شد، اظهار داشت: تعدی به بیمارستان الشفاء غزه و ورود تانکهای دشمن صهیونیستی به آن از بزرگترین جنایات است.

دشمن در کشتار فلسطینیان، فرقی میان شمال و جنوب غزه قائل نیست

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس افزود: ۴۳ درصد شهدا از اهالی جنوب نوار غزه هستند و دشمن فرقی میان شمال و جنوب قائل نیست.

حمدان با بیان این که دشمن با بمباران بیمارستان ها حرمت مقدس ترین شغل انسانی را نقض کرد، افزود: دشمن در مناطقی مرتکب جنایت می شود که ادعا می کند امن است.

این رهبر حماس تصریح کرد: جنایت در غزه علیه همه چیز حتی علیه دارو و تجهیزات پزشکی انجام می شود. آن چه در بیمارستان الشفاء روی داد حلقه ای از حلقه های جنایت است.

سرقت پیکر شهدا

وی با بیان این که دشمن صهیونیستی پیکرهای تعدادی از شهدا را از بیمارستان الشفاء غزه سرقت کرد، اظهار داشت: دشمن صهیونیستی با دروغ پردازی کوشید بیمارستان الشفاء را به عنوان مقر نظامی معرفی کند.

حمدان افزود: دولت آمریکا را مسئول مشارکت در این جنایت می دانیم زیرا اگر حمایت بایدن و دولتش و سکوت بین المللی نبود، این جنایات در غزه اتفاق نمی افتاد.

وی گفت: کشتار، نسل کشی، به گرسنگی کشاندن مردم و بمباران بیمارستانها در چارچوب توطئه دشمن صهیونیستی برای وادار کردن اهالی شمال غزه به مهاجرت انجام می شود.

حمدان با اشاره به این که رزمندگان ما برای درمان اسرا از جان خود مایه گذاشتند، تاکید کرد، ما بر اساس اخلاقمان رفتار می کنیم نه بر اساس قانون جنگل که دشمن آن را انجام می دهد.
ارتش صهیونیستی بزرگترین سازمان تروریستی در جهان

وی با بیان این که ارتش صهیونیستی بزرگترین سازمان تروریستی و نازیستی در جهان است، خاطرنشان کرد، ۳۶ درصد از نوزادان نارس هنوز در بیمارستان الشفاء هستند و حتی خانواده هایشان از سرنوشتشان خبری ندارند.

این رهبر حماس گفت: دشمن صهیونیستی به سیاست گرسنه سازی و مجازات گروهی اهالی غزه ادامه می دهد به طوری که مواد غذایی وارد شده به غزه فقط ۱۰ درصد نیازهای این منطقه را برآورده می کند.

وی از نهادهای بین المللی، اسلامی و عربی خواست در زمینه توقف جنایات دشمن صهیونیستی به مسئولیت خود عمل کنند.
ایستادگی در برابر دشمن؛ مهاجرتی از غزه در کار نیست

حمدان در ادامه گفت: مردم ما هرگز قیمومیت هیچ طرفی را نمی پذیرند و خودشان سرنوشتشان را ترسیم خواهند کرد و تروریسم دشمن هر قدر سهمگین باشد هرگز میدان را ترک نخواهیم کرد. با خدا، مردم و امتمان عهد بسته ایم که تا تحقق آزادی و حاکمیت بر حاکمان عقب نشینی نخواهیم کرد و مانند سدی مستحکم در برابر توطئه های دشمن صهیونیستی خواهیم ایستاد و از امروز به بعد مهاجرتی در کار نیست.

وی افزود: به دشمن ضربه ای دردناک وارد خواهیم کرد و دنیا به زودی خبر پیروزی مان را خواهد شنید.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید