کد خبر:11516
پ
۱۴۰۲-۶۸۲۶۲
آسمانی برای مادر شهیدان «عسکری»

مادر شهیدان «عسکری» آسمانی شد

مادر شهیدان «عسکری» آسمانی شد بانو «شهربانو برادران‌کناری» مادر شهیدان «سید جلال و سید جمال عسکری» در سن ۸۴ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندانش رفت. حسینیه هوران – بانو «شهربانو برادران‌کناری» مادر صبور شهیدان «سید جلال و سید جمال عسکری» روز گذشته (شنبه) در سن ۸۴ سالگی ندای حق را […]

مادر شهیدان «عسکری» آسمانی شد

بانو «شهربانو برادران‌کناری» مادر شهیدان «سید جلال و سید جمال عسکری» در سن ۸۴ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندانش رفت.

حسینیه هوران – بانو «شهربانو برادران‌کناری» مادر صبور شهیدان «سید جلال و سید جمال عسکری» روز گذشته (شنبه) در سن ۸۴ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت.

این بانوی مقاوم و ایثارگر در راه دفاع از میهن اسلامی از عزیزترین سرمایه‌های خویش گذشت و فرزندان خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های والای الهی هدیه کردو پس از سال‌ها ایستادگی و مقاومت در برابر این رنج جانکاه به فرزندان شهیدش پیوست.

مادر شهیدان «عسکری» آسمانی شد

گفتنی است شهید سید جلال عسکری ۲۸ آذر ماه سال متولد ۱۳۴۷ و در تاریخ دهم اردیبهشت ۱۳۶۵ در منطقه فاو و شهید سید جمال عسکری ۱۹ مهرماه سال ۱۳۴۶ متولد در تاریخ ۲۶ اسفند ماه سال ۱۳۶۶ در منطقه مریوان و در عملیات والفجر ۱۰ به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید