کد خبر:17080
پ
۱۴۰۳-۱۲۳۷۱
مناظره نامزدهای ریاست جمهوری

امشب نخستین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری/ فرهنگ و سیاست محور مناظره

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما اعلام کرد: امشب نخستین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری/ فرهنگ و سیاست محور مناظره دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما با بیان اینکه محور نخستین مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرهنگی-سیاسی است، گفت: حدود ۱۲ محور بر اساس دیدگاه‌های مطرح شده نامزدها در دور اول اختصاصی‌سازی شده و مطرح […]

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما اعلام کرد:

امشب نخستین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری/ فرهنگ و سیاست محور مناظره

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما با بیان اینکه محور نخستین مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرهنگی-سیاسی است، گفت: حدود ۱۲ محور بر اساس دیدگاه‌های مطرح شده نامزدها در دور اول اختصاصی‌سازی شده و مطرح می‌شود.

گروه سیاست هوران – محمدصالح مفتاح اظهار داشت: نخستین مناظره مسعود پزشکیان و سعید جلیلی دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری از ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ دقیقه امشب -دوشنبه ۱۱ تیرماه- از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما گفت: در این مناظره دو نامزد در بازه زمانی دو ساعته پاسخگوی پرسش‌ها در چارچوب محورهای فرهنگی-سیاسی خواهند بود.

وی افزود: سوالات برای هر فرد به صورت اختصاصی‌سازی شده مطرح می‌شود که متناسب است با دیدگاه‌هایی که در برنامه‌های قبلی ارائه کرده یا از طریق ستادهای آنها اعلام شده است.

مفتاح با بیان اینکه محورهای سوالات به نامزدها اعلام شده ولی سوالات در اختیار آنها قرار نگرفته است، ادامه داد: برنامه را ۲ ساعت پیش‌بینی کرده ایم که در این مدت در حدود ۱۰ تا ۱۲ محور با نامزدها گفت‌وگو می‌شود.

دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه – ۱۵ تیر- در سراسر کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید