کد خبر:12278
پ
۱۴۰۲-۱۰۴۵۷
آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران

ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران هفته آینده آغاز می‌شود

ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران هفته آینده آغاز می‌شود ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر هفته آینده آغاز می‌شود. به گزارش هوران، بر اساس پیگیری و هماهنگی‌های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه، […]

ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران هفته آینده آغاز می‌شود

ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش هوران، بر اساس پیگیری و هماهنگی‌های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه، ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر برای همه مقاطع تحصیلی و با رشته‌های تحصیلی متنوع هفته آتی آغاز می‌شود.

فرزندان معظم شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر که متقاضی شرکت در این آزمون هستند با مراجعه به تارنمای مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران به زودی دفترچه این آزمون در تارنمای مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد و متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام و انتخاب شغل محل با اولویت انتخابی خود براساس شرایط مندرج دفترچه آزمون اقدام کنند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید