کد خبر:15750
پ
۱۴۰۳-۶۲۳-۱
شهادت ۳ فرزند و ۳ نوه «اسماعیل هنیه»

شهادت ۳ فرزند و ۳ نوه «اسماعیل هنیه» توسط رژیم صهیونیستی+عکس

شهادت ۳ فرزند و ۳ نوه «اسماعیل هنیه» توسط رژیم صهیونیستی رژیم صهیونیستی خودروی حامل فرزندان رییس دفتر سیاسی حماس را هدف قرار داد و آنها را به شهادت رساند. محور مقاومت هوران و به نقل از شبکه الجزیره، سه تن از پسران اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در بمباران رژیم صهیونیستی در […]

شهادت ۳ فرزند و ۳ نوه «اسماعیل هنیه» توسط رژیم صهیونیستی

رژیم صهیونیستی خودروی حامل فرزندان رییس دفتر سیاسی حماس را هدف قرار داد و آنها را به شهادت رساند.

محور مقاومت هوران و به نقل از شبکه الجزیره، سه تن از پسران اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در بمباران رژیم صهیونیستی در کمپ الشاطی غزه کشته شده اند.

در این گزارش آمده است که چند تن از فرزندان آنها، نوه های هنیه نیز در این حمله کشته شده اند.

هیچ اظهارنظر فوری از سوی ارتش اسرائیل در مورد این حمله وجود ندارد.

منابع فلسطینی اسامی شهدا را «حازم، امیر و محمد» فرزندان رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کردند.

سه فرزند شهید رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس

سه فرزند شهید رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در واکنش به شهادت اعضای خانواده خود گفت: خدا را به خاطر افتخاری که با شهادت سه نفر از فرزندانم و برخی نوه‌هایم نصیبم کرد، شکر می‌کنم. با این دردها و خون ها، آینده و آزادی را برای ملت و مسئله فلسطین و امت اسلام می‌سازیم.

وزارت بهداشت غزه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد تعداد شهدای حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون به ۳۳ هزار و ۴۸۲ نفر و مجروحان به ۷۶ هزار و ۴۹ نفر افزایش یافته است.

این وزارتخانه هنچنین اعلام کرد ظرف ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۲ هزار نفر در نتیجه حملات صهیونیست‌ها به نوار غزه شهید و ۵۶ تن دیگر مجروح شدند.

بنا بر اعلام خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه گفت: غزه در حالی به استقبال عید فطر رفته که شاهد جنایت‌های بیشتر صهیونیست‌ها، تداوم جنگ نسل‌کشی و افزایش شمار شهداست. غزه در عید فطر شاهد به پرواز درآمدن جنگنده‌های اسرائیلی و شلیک گلوله توسط تانک‌ها در راستای تحقیر احساسات مسلمانان بود.

دفتر اطلاع رسانی دولتی غزه افزود: ما بار دیگر مسئولیت دولت آمریکا و شخص رئیس جمهور بایدن در این حملات را تکرار می‌کنیم. بایدن همچنان به اشغالگران چراغ سبز نشان داده و آنها را با سلاح برای ارتکاب کشتار جمعی حمایت می‌کند.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، در پاسخ به چند دهه جنایت رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع این رژیم اشغالگر آغاز کردند.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید