کد خبر:8617
پ
۱۴۰۲-۲۵۳۱
پاسدار شهید «مقداد مهقانی»

پاسدار شهید «مقداد مهقانی»، بیستمین شهید مدافع حرم استان گلستان

پاسدار شهید «مقداد مهقانی»، بیستمین شهید مدافع حرم استان گلستان پاسدار مدافع حرم شهید مقداد مهقانی از جوانان ولایتمدار بخش فاضل آباد استان گلستان که در حمله هوایی و تروریستی مستقیم رژیم صهیونیستی در سوریه مجروح شده بود، به شهادت رسید. به گزارش هوران از گرگان شهید مقداد مهقانی در حمله هوایی جنگنده های رژیم […]

پاسدار شهید «مقداد مهقانی»، بیستمین شهید مدافع حرم استان گلستان

پاسدار مدافع حرم شهید مقداد مهقانی از جوانان ولایتمدار بخش فاضل آباد استان گلستان که در حمله هوایی و تروریستی مستقیم رژیم صهیونیستی در سوریه مجروح شده بود، به شهادت رسید.

به گزارش هوران از گرگان شهید مقداد مهقانی در حمله هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی به حومه دمشق در بامداد جمعه ۱۱فروردین (نهم ماه مبارک رمضان) به شدت مجروح و براثر شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل شد.

پاسدار شهید «مقداد مهقانی»، بیستمین شهید مدافع حرم استان گلستان

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای تاکید کرده است: بی شک جنایات رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی بی پاسخ نمانده و تاوان آن را خواهد داد.

مقداد مهقانی جعفرآباد بیستمین شهید مدافع حرم استان گلستان و از جوانان مومن، ولایتمدار و غیرتمند منطقه فاضل آباد از توابع استان گلستان و متولد ۱۳۷۰ و دارای یک فرزند پسر دوساله است.

براساس اعلام اولیه روابط عمومی سپاه نینوا مراسم تشییع پیکر این شهید صبح چهارشنبه ۱۶ فروردین در گلستان برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید