کد خبر:7049
پ
۱۴۰۱-۱۷۶۸
مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی

مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی به فرزند شهیدش پیوست زنجان مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی به فرزند ‌شهیدش پیوست و بعد از سال‌ها دوری از فرزندش رخ در نقاب خاک کشید تا در جوار شهید به آرامش برسد. به گزارش هوران – حاجیه خانم مبارکه مقدم مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی‌سروجهانی دعوت حق را لبیک گفته و به […]

مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی به فرزند شهیدش پیوست

زنجان مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی به فرزند ‌شهیدش پیوست و بعد از سال‌ها دوری از فرزندش رخ در نقاب خاک کشید تا در جوار شهید به آرامش برسد.

به گزارش هوران – حاجیه خانم مبارکه مقدم مادر شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی‌سروجهانی دعوت حق را لبیک گفته و به فرزند شهیدش پیوست.

پیکر این مادر شهید با حضور مردم، خانواده‌های شهدا و مسئولان شهرستان در زادگاهش به خاک سپرده شد.

شهید محمدابراهیم مهدی‌خانی سروجهانی در دوم فروردین ۱۳۴۱، در روستای سروجهان از توابع شهرستان ابهر به دنیا آمد. این شهید والامقام از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در هفتم مرداد ۱۳۶۱‏، در پاسگاه زید عراق به شهادت رسید. پیکرش مدت‌ها در منطقه بر جا ماند و چهارم مهر ۱۳۷۴‏، پس از تفحص در زادگاهش به خاک سپرده شد.

یادآور می‌شود شهرستان ابهر دومین شهرستان بزرگ استان با بیش از ۱۵۰ هزار نفر جمعیت است که ۴۰۰ شهید، ۸۶۲ جانباز و ۹۵ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید