کد خبر:16905
پ
۱۴۰۳-۸۳۴۸
زخمی شدن ۱۲ نظامی صهیونیست در ۲۴ ساعت

زخمی شدن ۱۲ نظامی صهیونیست در ۲۴ ساعت/ ۳ هزار و ۸۶۰ زخمی از آغاز جنگ

زخمی شدن ۱۲ نظامی صهیونیست در ۲۴ ساعت/ ۳ هزار و ۸۶۰ زخمی از آغاز جنگ ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) به زخمی و کشته شدن شدن شماری از نظامیان خود طی درگیری‌های اخیر نوار غزه اذعان کرد. گروه بین‌الملل هوران – ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعتراف کرد که ۱۲ نظامی آن در نبردهای […]

زخمی شدن ۱۲ نظامی صهیونیست در ۲۴ ساعت/ ۳ هزار و ۸۶۰ زخمی از آغاز جنگ

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) به زخمی و کشته شدن شدن شماری از نظامیان خود طی درگیری‌های اخیر نوار غزه اذعان کرد.

گروه بین‌الملل هوران – ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعتراف کرد که ۱۲ نظامی آن در نبردهای ۲۴ ساعت گذشته نوار غزه زخمی شدند.

طبق این بیانیه، سه هزار و ۸۶۰ نظامی از آغاز جنگ زخمی و یک هزار و ۹۴۷ نفر از آنها در جریان نبرد زمینی در نوار غزه هدف قرار گرفته شده‌اند.

برپایه این گزارش، از میان این آمار جراحت ۵۸۲ نظامی شدید بوده است.

در این بیانیه همچنین آمده است: ۶۶۲ افسر و نظامی از هفتم اکتبر تا کنون کشته شده‌اند.

چند رسانه صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش رژیم اسرائیل در اعلام آمار تلفات خود اشاره کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارائه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقامات بیمارستان‌ها خواسته‌ است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید