کد خبر:12364
پ
۱۷۰۵۹۴۲۹۳
سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی وزارت بهداشت چقدر است؟

سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی وزارت بهداشت چقدر است؟ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استناد مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی و اداری کرده است که تعداد ۶۲۷۵ نفر از این تعداد، سهمیه ویژه ایثارگران است. به گزارش هوران به نقل از […]

سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی وزارت بهداشت چقدر است؟

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استناد مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی و اداری کرده است که تعداد ۶۲۷۵ نفر از این تعداد، سهمیه ویژه ایثارگران است.

به گزارش هوران به نقل از فارس -، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استناد مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز درمانی و اداری کرده است.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۱ در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir قرار گرفته و مهلت ثبت‌نام از تاریخ یاد شده تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۶/۳۱ خواهد بود.

با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت یاد شده، سهمیه استخدامی ویژه ایثارگران از طریق تعامل و هماهنگی مراکز استانی بنیاد با دانشگاه‌های علوم پزشکی هر استان تفکیک شده و هر یک از جامعه هدف ایثارگر مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به تناسب رشته تحصیلی خود می‌توانند براساس شغل محل‌های تعیین شده برای ایثارگران، ثبت‌نام و در آزمون وزارتخانه شرکت کنند.

گفتنی است که کلیه مشمولین ایثارگر به ویژه فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند. ضمناً متقاضیان ثبت‌نام باید در مدت زمان فوق و در روزهای اول مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی ثبت‌نام خودداری کنند.

شایان ذکر است بر اساس اعلام اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۷/۲۱ است و بیش از ۲۵ هزار و ۱۰۰ نفر نیروی انسانی مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به کارگیری خواهند شد که وفق ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران تعداد ۶۲۷۵ نفر از این تعداد سهمیه ویژه ایثارگران است.

پایان پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید