کد خبر:16930
پ
۱۴۰۳-۸۳۵۶
سخنرانی مهم رهبر انقلاب در روز عید غدیر

سخنرانی مهم رهبر انقلاب در روز عید غدیر بصورت زنده پخش می‌شود

سخنرانی مهم رهبر انقلاب در روز عید غدیر بصورت زنده پخش می‌شود در سالروز عید سعید غدیر خم و در آستانه‌ی انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، هزاران نفر از مردم پنج استان کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد‌. به گزارش هوران – این‌ مراسم با عنوان جشن «ولایت و اخوت» و با حضور […]

سخنرانی مهم رهبر انقلاب در روز عید غدیر بصورت زنده پخش می‌شود

در سالروز عید سعید غدیر خم و در آستانه‌ی انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، هزاران نفر از مردم پنج استان کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد‌.

به گزارش هوران – این‌ مراسم با عنوان جشن «ولایت و اخوت» و با حضور مردم استان‌های گیلان، مرکزی، کهگیلویه‌وبویراحمد، خراسان شمالی و خانواده‌های شهدا و خدام آستان مقدس حضرت شاهچراغ فارس، صبح روز سه‌شنبه با ذکر و مدح امیرالمومنین علی (علیه‌السلام) در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز می‌شود و زمان سخنرانی مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعت ۱۰ صبح خواهد بود.

مراسم جشن «ولایت و اخوت» به صورت زنده از حدود ساعت ۹ صبح سه‌شنبه ۵ تیر، در رسانه KHAMENEI.IR و شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

به مناسبت ایام عید غدیر نماهنگ «پیروان ولایت علی‌بن‌ابی‌طالب (ع)» را منتشر میکند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آدمِ دارای ولایت این است؛ ولیّ را بشناسد، فکر ولیّ را بداند، با ولیّ همفکر بشود، عمل ولیّ را بشناسد، با ولیّ هم عمل بشود، دنبال او راه بیفتد، خودش را فکراً و عملاً پیوسته با ولیّ کند، این با ولایت است.

کدام حاضرید دست بلند کنید بگویید من دارای ولایتم، مرد و مردانه؟ و کدام حاضریم مرد و مردانه، اعتراف کنیم که ولایت کامل نداشتیم؟ ولایت را منحصر کردیم فقط در اینکه در دلمان مهر علی‌بن‌ابی‌طالب است و یک قطره اشک هم برای امیر المؤمنین می‌ریزیم، ولو اینکه عمل‌مان ضد عمل علی‌ست، فکر و اندیشه‌مان ضد فکر و اندیشه علی‌ست. ما اسم این را گذاشتیم ولایت؟ برای خودمان یک افسانه‌ای، یک اسطوره‌ای، یک خرافه‌ای درست کردیم و دل خودمان را به آن خوش کردیم، خودمان را دانستیم از جمله مَوالی علی‌بن‌ابی‌طالب علیه‌السلام و دارای ولایت! و خوشحال که تمام آنچه برای موالی علی‌بن‌ابی‌طالب هست، برای خودمان آنها را مسلّم و قطعی می‌دانیم! این خیلی جفاست. این خیلی ظلم است به حق علی‌بن‌ابی‌طالب. این خیلی ظلم است به حق اسلام. چون ولایت برای اسلام است و این خیلی ظلم است در حق این اصل بزرگ، اصل ولایت. حاضر هم نیستیم ولایت را بفهمیم.»

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید