کد خبر:15583
پ
۱۴۰۳-۵۸۸
سردار سلامی در سخنرانی روز قدس

سردار سلامی: صهیونیست اسیر شرارت‌های خود می‌شود/ دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد

در سخنرانی روز قدس؛ سردار سلامی: صهیونیست اسیر شرارت‌های خود می‌شود/ دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است، گفت: اسرائیل در دسترس است و می‌داند که نمی‌تواند از شر فتنه‌هایی که ایجاد می‌کند بگریزد. گروه سیاسی هوران: سردار سرلشکر […]

در سخنرانی روز قدس؛

سردار سلامی: صهیونیست اسیر شرارت‌های خود می‌شود/ دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است، گفت: اسرائیل در دسترس است و می‌داند که نمی‌تواند از شر فتنه‌هایی که ایجاد می‌کند بگریزد.
گروه سیاسی هوران: سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خطبه‌های پیش از نماز جمعه مراسم روز قدس در دانشگاه تهران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام مزور و شیطانی انگلیس از ۷۵ سال قبل آن را در پهلوی پیکره امت اسلام فرو کرد و بعد از آن آمریکا جنایتکار این رژیم را به عنوان یک سر پل سیاسی و امنیتی و جغرافیایی در منطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاست‌های جنایتکارانه و استعمارگرانه آمریکای جنایتکار باشد.

به گزارش هوران، فرمانده کل سپاه ادامه داد: از آن تاریخ ننگین سال ۱۹۴۵ به این طرف، که رژیم صهیونیستی به عنوان موجودیت تصنعی در ذل حمایت‌های شیطانی غرب به‌خصوص آمریکا و انگلیس قرار گرفت، جنایت‌های بی‌شمار این رژیم، امنیت و شب و روز خوش و آرامش را از ملت مسلمان فلسطین و از بخش دیگری از سرزمین‌های اسلامی و عربی گرفته است. جنگ‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۵۶ و ۱۹۶۷ ، ۱۹۷۳ تا قبل از انقلاب اسلامی مجموعا نبردهایی بود که آمریکا و انگلیس و فرانسه با میدان داری رژیم صهیونیستی برای بی‌سرزمین کردن و آواره‌کرن یک ملت ریشه‌دار روی زمین به نام فلسطین انجام دادند.

وی جنایت‌های رژیم صهیونیستی را نمادهای واضحی از سم مهلک تزریق شده از سوی آمریکا بر پیکره جهان اسلام برشمرد و خاطرنشان کرد: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر جهت بسیار شدنی و ممکن و به فضل الهی نزدیک است، هزینه‌های سنگین سیاسی، اقتصادی و امنیتی فراوانی را متحمل شده است. امروز جنایت‌های رژیم صهیونیستی که توسط آمریکا حمایت می‌شود آمریکا را در مرکز نفرت جهانی قرار داده است. شخصیت سیاسی آمریکا تحت تاثیر حمایت مالی و لجستیکی از رژیم صهیونیستی و حمایت سیاسی در وتو کردن همه قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و حمایت‌های روانی رژیم آمریکا از رژیم صهیونیستی و تلاش برای غلبه دادن اراده سیاسی خود از طریق سلطه دادن به این رژیم بر جهان اسلام، امروز شخصیت اخلاقی و سیاسی آمریکا در منطقه و جهان در حال زوال است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه آمریکا مجبور شده است نقطه تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته است اما آمریکا حاضر نیست این رژیم را رها کند، گفت: رژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی آمریکا امروز زنده است. او در اتاق مراقبت‌های ویژه سیاسی، امنیتی، و روانی آمریکا در حال نفس کشیدن است هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب برداشته شود او حیات نباتی به خود خواهد گرفت و فرو خواهد ریخت و این نزدیک است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بین حیات و ممات دست و پا می زند و هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد، اظهار داشت: او اگر جنگ با فلسطین را ادامه دهد در پایان مجبور خواهد شد به مقاومت آسمانی مردم فلسطین تن دهد و اگر عقب‌نشینی هم بکند، باز هم شکست خواهد خورد.

وی ادامه داد: پیام‌هایی که از داخل غزه به ما منتقل می شود این است که ما هیچ مشکلی برای ادامه این استقامت نداریم. فلسطینی ها به ما می گویند شما محکم باشید چرا که ما رژیم را در غزه مدفون خواهیم کرد. راهی برای نجات صهیونیستها وجود ندارد. صهیونیستها نمی‌توانند میان جنگ و زندگی یکی را انتخاب کنند، راهشان تسلیم شدن است.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: امروز ما براساس وعده‌های صدق الهی عمل می‌کنیم. خداوند خلف وعده نمی‌کند و نصرتش را بر مسلمانان جاری می‌کند. امروز رژیم صهیونیستی باید این واقعیت را درک کند که با گسترش شرارت‌ها نمی‌تواند به امنیت بیشتری برسد.

وی گفت: رهبر بزرگ و علمدار انقلاب‌مان فرمودند که دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد. این رژیم نمی‌تواند از شر فتنه‌هایی که ایجاد می‌کند بگریزد، در دسترس و در معرض است و می‌داند که چه خواهد شد. ما هشدار می‌دهیم هیچ عملی از دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی بدون پاسخ نخواهد ماند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید