کد خبر:13738
پ
۱۴۰۲-۲۳۷۲۱-۷
هیچ تونلی زیر بیمارستان الشفاء وجود ندارد

سی‌ان‌ان: هیچ تونلی زیر بیمارستان الشفاء وجود ندارد

سی‌ان‌ان: هیچ تونلی زیر بیمارستان الشفاء وجود ندارد شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان، گزارش داد که هیچ مدرکی مبنی بر کشف شبکه تونلی حماس در زیر بیمارستان الشفاء و صحت ادعای ارتش اسرائیل وجود ندارد به گزارش هوران – شبکه آمریکایی CNN، امروز (پنجشنبه، ۱۶ نوامبر)، با اشاره به یورش نظامیان اسرائیلی به بیمارستان «الشفاء» در غزه، […]

سی‌ان‌ان: هیچ تونلی زیر بیمارستان الشفاء وجود ندارد

شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان، گزارش داد که هیچ مدرکی مبنی بر کشف شبکه تونلی حماس در زیر بیمارستان الشفاء و صحت ادعای ارتش اسرائیل وجود ندارد

به گزارش هوران – شبکه آمریکایی CNN، امروز (پنجشنبه، ۱۶ نوامبر)، با اشاره به یورش نظامیان اسرائیلی به بیمارستان «الشفاء» در غزه، گزارش داد که هیچ مدرکی دال بر کشف شبکه تونلی حماس در زیر این بیمارستان وجود ندارد.

این شبکه گزارش داد: «مطمئناً هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که نیروهای اسرائیلی یک تونل چند سطحی با اتاق‌های زیرزمینی را کشف کرده‌ باشند. چیزی که در نقشه‌های ارائه شده توسط سخنگوی ارتش اسراییل در کنفرانس مطبوعاتی تقریباً سه هفته پیش خود آن را نشان داد».

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، حدود سه هفته پیش با انتشار ویدئوهایی ادعا کرده بود که یک شبکه چند سطحی از تونل‌های حماس و استفاده مقاومت از آن برای اهداف نظامی در زیر بیمارستان الشفاء وجود دارد.

نیروهای رژیم صهیونیستی، بامداد چهارشنبه، با ادعای وجود تونل‌ها و تسلیحات نیروهای مقاومت زیر مجتمع پزشکی الشفاء با حمایت های هوایی وارد این مجتمع پزشکی شدند و پس از چندین ساعت بازجویی و تفتیش، این بیمارستان را ترک کردند و در مجاورت آن مستقر شدند.

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید