کد خبر:13493
پ
۱۴۰۲-۲۱۶۳۵
سید حسن نصرالله در عملیات طوفان الاقصی

سید حسن نصرالله: عملیات طوفان الاقصی یک عملیات کاملا فلسطینی بود

سید حسن نصرالله: عملیات طوفان الاقصی یک عملیات کاملا فلسطینی بود سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت تکریم شهدای راه قدس در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس نتایج این سخنرانی در آماده‌باش کامل قرار گرفتند، لحظاتی پیش آغاز شد. محور مقاومت هوران – سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب‌الله […]

سید حسن نصرالله: عملیات طوفان الاقصی یک عملیات کاملا فلسطینی بود

سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت تکریم شهدای راه قدس در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس نتایج این سخنرانی در آماده‌باش کامل قرار گرفتند، لحظاتی پیش آغاز شد.

محور مقاومت هوران – سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان، عصر امروز (جمعه)، سخنرانی خود را پیرامون تحولات جاری در اراضی اشغالی فلسطین آغاز کرد.

سخنرانی سید حسن نصرالله در طوفان الاقصی

دبیرکل حزب‌الله ابتدا از حضور پرشور مردم لبنان در ضاحیه جنوبی بیروت برای استقبال از این سخنرانی تشکر کرد و گفت مقاومت اسلامی لبنان به خون شهدای راه قدس افتخار می‌کند.

سید حسن نصرالله اضافه کرد: «به خانواده‌های شهدا تبریک می‌گوییم که عزیزانشان این نشان الهی را کسب کردند. ما به تمام خانواده‌های شهدا در هر کجا که هستند، تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم؛ تمام مردان، زنان و کودکانی که در نبرد طوفان الاقصی به شهادت رسیدند».

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه اشاره کرد: «شهدا زنده هستند و بشارت می‌دهند. خوشا به حال تمام رزمندگان شهید و مظلوم. اگر بخواهیم به دنبال نبردی کاملا مشروع از نظر انسانی، اخلاقی و دینی بگردیم، نبردی مانند جنگ با این صهیونیست‌های اشغالگر را نخواهیم یافت. این جنگ هیچ گونه ابهامی ندارد و از آشکارترین و واضح‌ترین مصادیق نبرد در راه خداست».

سید حسن نصرالله ادامه داد: «قبل از داشتن سلاح، قدرت واقعی ما ایمان، بصیرت، هوشیاری، پایبندی عمیق به این آرمان، آمادگی بالا برای جانفشانی و صبر بی‌حد و مرز است که خانواده‌های شهدا مصداق آن هستند. درود ویژه به این ملت اسطوره‌ای؛ مردمی که در این جهان نظیر ندارند، مردم غزه. زبان از بیان عظمت، جبروت و پایداری مردم غزه و همچنین مردم کرانه باختری عاجز است».

دبیرکل حزب‌الله لبنان افزود: «به تمام کسانی که در هر کجای این جهان از کشورهای عربی و اسلامی و کشورهای آمریکای لاتین که ابراز همبستگی کردند و حمایت خود را اعلام کردند، درود می‌فرستیم؛ بخصوص عراقی‌ها و یمنی‌هایی که وارد این نبرد مبارک شدند».

سید حسن نصرالله در عین حال گفت: «درد و رنج مردم فلسطین که از بیش از ۷۵ سال پیش ادامه داشته، مسئله جدید و پنهانی نیست؛ اما اوضاع در سال‌های گذشته در فلسطین بسیار سخت بود، بخصوص با وجود این کابینه احمق، کودن و وحشی. این کابینه تندروی اسرائیل اسرای فلسطینی را تحت فشار قرار داد که این مسئله اوضاع انسانی را بسیار دشوار کرد. حدود ۲۰ سال است که دو میلیون انسان در شرایط سخت در نوار غزه زندگی می‌کنند و کسی برای آن‌ها کاری نکرده است».

دبیرکل حزب‌الله بیان کرد: «گستاخی، سرکوب و زیر پا گذاشتن حد مرزها در سیاست‌های دشمن بیشتر و بیشتر شد، ازاین‌رو می‌بایست اتفاقی بزرگ رخ می‌داد که این رژیم غاصب و حامیان مستکبر به‌ویژه در واشنگتن و لندن را به لرزه در می‌آورد. با پروژهای شهرک‌سازی جدید، خطرات بسیاری کرانه باختری را تهدید می‌کند. هم تصمیم و هم اجرای عملیات بزرگ طوفان الاقصی صددرصد از سوی فلسطینیان بوده و طراحان این نقشه را از همه حتی از گروه‌های مقاومت مستقر در غزه پنهان کرده بودند».

در حال تکمیل….

پایگاه خبری هوران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید