سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

کرونا در اروپا رکورد می‌زند؛ تظاهرات ضدقرنطینه افزایش می‌یابد

کدمطلب : 18210

کرونا در اروپا رکورد می‌زند؛ تظاهرات ضدقرنطینه افزایش می‌یابد


هوران؛ اعلام محدودیت‌های شدید با واکنش اعتراضی راست‌گرایان افراطی در ایتالیا روبه‌رو شده که در شهرهایی از جمله رم و ناپل به خیابان‌ها ریختند و با نیروهای پلیس درگیر شدند.در لندن نیز معترضان در اعتراض به قوانین جدید محدود کننده کرونایی راهپیمایی کردند.


تعداد مبتلایان به کرونا در کشورهای اروپایی در روزهای اخیر به سطح جدیدی رسید و آنها را نگران کرده است. در این راستا بسیاری از مقامات اروپایی محدودیت‌های اجتماعی جدید را برای مهار ویروس وضع کردند.


به گزارش هوران به نقل از یورونیوز، سازمان جهانی بهداشت از رکورد جدید مبتلایان به کرونا خبر داد و گفت این بیماری تاکنون جان بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر را گرفته است.


ایرلند روز پنجشنبه گذشته به اولین کشور اروپایی تبدیل شد که برای دومین بار قرنطینه سراسری را برای جلوگیری از شیوع بیماری "کووید ۱۹" به اجرا گذاشت اما به نظر می‌رسد مقامات دیگر کشورهای اروپایی هنوز امیدوارند تا بتوانند با اتخاذ تدابیری همچون منع رفت و آمد شبانه از قرنطینه سراسری دوباره جلوگیری کنند.
به گزارش دویچه‌وله، مناطقی مانند لومباردی ایتالیا که در موج اول از کانون‌های اصلی شیوع کرونا بودند دوباره با موج سنگینی از ابتلا روبه‌رو هستند اما بسیاری دیگر از بخش‌های ایتالیا هم وضعیت خیلی بهتری ندارند.


اعلام محدودیت‌های شدید با واکنش اعتراضی راست‌گرایان افراطی در ایتالیا روبه‌رو شده که در شهرهایی از جمله رم و ناپل به خیابان‌ها ریختند و با نیروهای پلیس درگیر شدند.


در لندن نیز معترضان در اعتراض به قوانین جدید محدود کننده کرونایی راهپیمایی کردند.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان