سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

پوشش گسترده اخبار انتخابات ایران در رسانه‌های جهان‌

کدمطلب : 16945

بازتاب حضور باشکوه ملت؛


پوشش گسترده اخبار انتخابات ایران در رسانه‌های جهان‌


هوران: بی‌بی‌سی فارسی که تخصص ویژه‌ای در پوشش انتخابات ایران دارد، در این انتخابات هم برخلاف روال عادی، چند ساعت زودتر برنامه‌های زنده خود را آغاز کرده است. 241 گروه خبری از رسانه‌های خارجی، اخبار انتخابات را پوشش می‌دهند.


به نقل از هوران : انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری از صبح دیروز (جمعه هفتم اسفندماه) در سراسر ایران آغاز شد. صدها خبرنگار خارجی از روزها قبل برای پوشش تحولات و تبلیغات نامزدها و روز رأی‌گیری تا اعلام نتایج وارد کشور شده‌اند و خبرنگاران خارجی مقیم تهران نیز با تمام توان به انعکاس تحولات قبل و بعد از انتخابات مشغول هستند.


در انتخابات مجلس و خبرگان هم 241 گروه خبری شامل 93 گروه خبری غیرمقیم از 84 رسانه به همراه 148 نمایندگی دائم رسانه‌های خارجی در کشور، اخبار و تحولات مربوط به انتخابات را پوشش می‌دهند. سایر رسانه‌های خارجی که نماینده‌ای در کشور ندارند هم از منابع دیگر و شبکه‌های اجتماعی به پوشش شور حضور مردم در حوزه‌های رأی‌گیری پرداخته‌اند.


شبکه بی‌بی‌سی فارسی که تخصص ویژه‌ای در پوشش انتخابات ایران دارد، در این انتخابات هم برخلاف روال عادی پخش برنامه‌هایش، چند ساعت زودتر برنامه‌های زنده خود را آغاز کرده است. شبکه خبری سلطنتی انگلیس همزمان با پخش زنده برنامه‌هایش در تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی، بر روی وبسایت این شبکه پوشش زنده اخبار انتخابات ایران را بصورت ویژه انجام می‌دهد.


Share

نظرات کاربران

نارنجستان