سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

پراید ۹۱ میلیونی به چه کسانی می‌دهند؟ / آخرین مهلت ثبت نام خودروهای دولتی

کدمطلب : 20092

پراید ۹۱ میلیونی به چه کسانی می‌دهند؟ / آخرین مهلت ثبت نام خودروهای دولتی


پراید ۹۱ میلیونی به چه کسانی می‌دهند؟ / آخرین مهلت ثبت نام خودروهای دولتی
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام خرید خودروهای دولتی سایپا است. پیش‌فروش هفت خودرو سایپا ۱۵۱ (پراید وانت)، تیبا صندوق‌دار ، تیبا ۲، ساینا، کوییک دنده‌ای، کوییک آر و ساینا ‌اس امروز هم انجام می‌شود.


به گزارش هوران، ثبت‌نام برای خرید هفت خودرو سایپا ۱۵۱ (پراید وانت)، تیبا صندوق‌دار ، تیبا ۲، ساینا، کوییک دنده‌ای، کوییک آر و ساینا ‌اس به قیمت دولتی یعنی ارزان‌تر از بازار از دو روز پیش آغاز شده است و در امروز هم ادامه دارد.


این درحالیست که محمدرضا نجفی‌منش، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌‎گوید خودروسازان کشور بیش از ۴۳ هزار میلیارد تومان زیان‌دهی دارند و طبق اعلام اخیر همین عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، خودروسازان در سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان با ارزان‌فروشی در طرح‌های پیش‌فروش متضرر شده‌اند.


با این حال این سیاست ادامه دارد و دو روز پیش سایپا طرح عید تا عید را کلید زد. در این طرح قرار است هفت خودرو به صورت فروش‌ فوق‌العاده با تحویل ۹۰ روزه فروخته شوند. کسانی که دارای شرایط زیر باشند می‌توانند در این قرعه‌کشی شرکت کنند:


«ـ محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو می باشد. )


ـ حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشند.


ـ دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.


ـ متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد .


ـ شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.


ـ متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال ( نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می باشند امکان ثبت نام ندارند .»سایپا علاوه بر فروش فوق‌العاده با زمان تحویل ۹۰ روزه، پیش‌فروش تحویل یکساله هم دارد که شامل خودروهای زیر می٬شود.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان