سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

وحشت مقامات آمریکا از انتقام سخت ایران

کدمطلب : 17558

هوران


لرزه بر جان یانکی‌ها
وحشت مقامات آمریکا از انتقام سخت ایران/ نیروهای مسلح و دلبستگان مقاومت، منطقه را جهنم تروریست‌های ایالات متحده خواهند کرد.


مقامات آمریکایی یکی پس از دیگری با ابراز تاسف از اقدام ارتش این کشور در هدف قرار دادن حاج قاسم سلیمانی، نگرانی شدید خود درباره جان نظامیان و دیپلمات‌های آمریکایی در سراسر جهان را ابراز داشتند.


هوران: پس از اعلام خبر حمله بالگردهای تروریستی آمریکا به کاروان حشدالشعبی که منجر به شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس شد، موجی از ترس و وحست در میان مقامات امریکایی از پاسخ قاطع ایران به این اقدام منتشر شد.


وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای مسئولیت این اقدام را متوجه شخص ترامپ دانست و اعلام کرد که ارتش این کشور با دستور رئیس جمهور اقدام به اجرای این عملیات کرده است. کریس مورفی سناتور آمریکایی توجیه ارائه شده از سوی پنتاگون را قابل قبول ندانست و این اقدام را مورد انتقاد شدید قرار داد.


نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به ترور حاج قاسم سلیمانی گفت که نمی‌توانیم با اقدامات تحریک‌آمیز جان نظامیان و دیپلمات‌های خود را به خطر اندازیم.


آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس سنای آمریکا با انتقاد از حمله ارتش این کشور به کاروان حشد الشعبی بدون مجوز مجلس گفت که مردم امریکا جنگ با ایران را نمی‌خواهند و هم‌اکنون ما باید به فکر محافظت بیشتر از از نیروهایمان در مقابل افزایش تنش‌ها و خطرات باشیم.


استفان والت نیز در توییتی نوشت که برای فهمیدن مقیاس پاسخ ایران تنها باید تصور کنید که آمریکا چه واکنشی به ترور یک عضو ستاد مشترک، یک معاون وزیر خارجه یا یک مدیر اطلاعاتی ملی نشان می‌داد.


الیزابت وارن دیگر سناتور آمریکایی نیز تاکید کرد که کشتن قاسم سلیمانی تنها منجر به تلف شدن عده زیادی از افراد از جمله سربازان آمریکایی خواهد شد.


برنی سندرز نیز با انتقاد شدید از ترامپ اعلام کرد که این اقدام ترامپ منجر به هدر رفتن بی‌شمار جان و تریلیون‌ها دلار هزینه برای آمریکا خواهد بود.


همچنین جو بایدن اصلی ترین رقیب انتخاباتی ترامپ نیز با انتشار بیانیه‌ای فوری گفت که هیچ آمریکایی عزادار درگذشت قاسم سلیمانی نخواهد بود. او همچنین گفته علیرغم توضیح دولت آمریکا، این اقدام اثر پیشگیرانه نداشته و تاثیر عکس خواهد داشت. او همچنین از امنیت نیروهای نظامی و کارمندان سفارت‌خانه‌ها و منافع ایالات متحده در خارج از کشور ابراز نگرانی شدید کرده است.


 برخی منابع خبری نیز از آماده باش کامل ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده‌اند.


رهبر انقلاب در پیام خود به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی، وعده انتقام سخت خون او توسط تمام دلباختگان مقاومت را داده‌اند.


انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان هوران شهادت افسانه‌ائی حاج قاسم سلیمانی را به دل‌های ملت‌های مسلمان جهان را تحیت و سلام می‎گوید. به ابراهیمی که وفا کرد....

Share

نظرات کاربران

نارنجستان