سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

لحظه برخورد شدید دو موج سوار در ساحل پرتغال

کدمطلب : 18585

لحظه برخورد شدید دو موج سوار در ساحل پرتغال


دو موج سوار در حال موج سواری در سواحل پرتغال بودند که بر اثر شدت امواج دریا با یکدیگر برخورد کردند.


به گزارش هوران، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه برخورد شدید دو موج سوار حین موج سواری در سواحل پرتغال را به تصویر می‌کشد. «نیک وون روپ» و «ژائو گوآیدِس» که هر دو در مقابل یک موج سهمگین در حال موج سواری بودند ناگهان با هم برخورد کردند.

ویدئویی که در نازار پرتغال تهیه شده نیک و ژائو را در حالی که یک موج بزرگ در پشت سر آن‌ها دیده می‌شود مشغول موج سواری نشان می‌دهد. در این ویدئو ژائو در حالی که با تخته قرمزرنگ و نیک با تخته زردرنگ در حال موج سواری هستند دیده می‌شوند. لحظاتی بعد ژائو بر اثر قدرت امواج به سمت چپ خود منحرف می‌شود.


او سپس دقیقا در پشت سر نیک که در مسیر مستقیم به پایین حرکت می‌کند قرار می‌گیرد. در ادامه آن‌ها در یک محل به هم برخورد کرده و ژائو با از دست دادن تعادل خود به داخل آب سقوط می‌کند. این در حالی است که نیک به حرکت خود در برابر موج سهمگین ادامه می‌دهد.


خوشبختانه هیچ یک از این دو موج سوار در این حادثه دچار جراحت نشدند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی پرتقال این حادثه روز چهارشنبه رخ داد.

گفتنی است؛ بنا به دستور مقامات محلی در پرتقال، موج سواری در سواحل نازار تا اطلاع ثانوی به علت پروتکل های بهداشتی ممنوع شده است. این تصمیم توسط کمیته بهداشت ملی پرتقال در پی حضور بیش از ۲۰۰۰۰ در این ساحل گرفته شد. موج‌های عظیم بر اثر وقوع طوفان اپسیلون در اقیانوس اطلس شمالی قبل از رسیدن به سواحل غربی این کشور، موج سواران و گردشگران محلی را به این منطقه سرازیر کرده بود./هوران

Share

نظرات کاربران

نارنجستان