سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

شرایط تسهیلات بدون ضامن برای ایثارگران در بانک دی

کدمطلب : 20767

شرایط تسهیلات بدون ضامن برای ایثارگران در بانک دی


در راستای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد و افزایش رضایتمندی مشتریان به‌ویژه جامعه ایثارگران، اعطای تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن در بانک دی عملیاتی شد.


هوران - در راستای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد و افزایش رضایتمندی مشتریان به‌ویژه جامعه ایثارگران، اعطای تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان بدون ضامن در بانک دی عملیاتی شد. کارمندان شاغل، مستمری‌بگیر و بازنشستگان سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های بزرگ خصوصی که حقوق خود را در بانک دی دریافت می‌کنند، مشمول دریافت این تسهیلات می‌شوند.


علیرضا قیطاسی، مدیر عامل بانک دی در این باره گفت: میزان پرداخت تسهیلات این طرح تا سقف 100 میلیون تومان متناسب با رتبه اعتباری مشتریان خواهد بود و پرداخت تسهیلات صرفاً در قبال گواهی کسر از حقوق و ارائه چک صورت می‌گیرد. در خصوص خانواده معظم شهدا و ایثارگران، تسهیلات یادشده با ارائه معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و گواهی کسر از حقوق پرداخت می‌شود. تسهیلات اشاره‌شده از نوع مرابحه بوده و در قالب کارت اعتباری پرداخت می‌شود.


شرایط دریافت وام تا 100 میلیون تومان بدون ضامن طبق بخشنامه وزارت اقتصاد به شرح زیر است:


_ دریافت وام تا 50 میلیون تومان تنها با نامه کسر از حقوق.
_ دریافت وام تا 100میلیون تومان یک نامه کسر از حقوق همراه با چک یا سفته.


وزرات امور اقتصادی و دارایی در نامه‌ای به 13 مدیر بانکی دولتی، ضرب‌الاجل 24 ساعته با موضوع عدم نیاز به ضامن در پرداخت تسهیلات خُرد به کارکنان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی تعیین کرد. براساس اعلام بانک مرکزی، جامعه هدف پرداخت تسهیلات خرد بدون ضامن در مرحله اول طبق بخشنامه وزارت اقتصاد عبارت است از:


شاغلان و بازنشستگان نهادهای عمومی غیردولتی


شرکت‌های معتبر بخش خصوصی که حقوقشان در بانک‌های زیر مجموعه وزرات اقتصاد پرداخت می‌شود.


شاغلان، بازنشستگان و مستمری بگیران دستگاه‌های دولتی

Share

نظرات کاربران

نارنجستان