سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

سقوط ترامپ، شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی است

کدمطلب : 19753

سقوط ترامپ، شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی است


رئیس جمهور تاکید کرد: پایان ترامپ پایان یک دولت نیست و ما شاهد شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی نسبت به یک ملت هستیم.


سرویس سیاست‌ هوران: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت با بیان اینکه امسال در ایام سالروز فرار شاه معدوم با حادثه‌ای شبیه آن حادثه در سطح دیگری از جهان مواجه هستیم، اظهار داشت: آن روز در ۲۶ دی ماه فرار آن مزدور، نمادی برای رسوایی و پایان استبداد و استعمار خارجی در ایران بود و امروز هم با یک پدیده کم نظیری از سقوط یک مستبد دیگر در آمریکا مواجه هستیم و آنجا هم امروز پایان یک دولت و آغاز یک دولت جدید نیست.


وی افزود: در آن جا هم امروز یک سقوطی را همراه با رسوایی و سرافکندگی از سوی کاخ سفید می‌بینیم و نشانه‌ای از این است که در دنیا قلدرمآبی و نژاد پرستی و زیر پا گذاشتن قانون پایان خوبی نخواهد داشت.


رئیس جمهور ادامه داد: در طول سه سال گذشته که مردم عزیز و صبور ما در برابر این تروریست بزرگ تاریخی مقاومت کردند و علیرغم اینکه آن‌ها می‌خواستند ۳ ماهه نظام را سرنگون کنند، خودشان با رسوایی سرنگون شدند.


روحانی تاکید کرد: این روز‌ها پایان یک دولت نیست و ما شاهد شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی نسبت به یک ملت هستیم که آن‌ها می‌خواستند زندگی مردم را به هم بریزند و ما می‌بینیم که در پایان ۳ سال جنگ و خشونت و اقدامات تروریستی امروز شاهد احیای اقتصاد کشورمان هستیم و در پایان سال ۹۹ شاهد یک حرکت باثبات در اقتصاد کشور هستیم.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان