سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

سردار محمد علی ملک مدیر کل حفظ آثار استان گلستان مهمان هوران + عکس

کدمطلب : 17400

سردار محمد علی ملک مدیر کل حفظ آثار استان گلستان مهمان هوران + عکس


سردار محمد علی ملک مدیر کل مجموعه حفظ آثار استان گلستان عصر پائیزی آدز ماه 97 مهمان انجمن نویسندگان‌انقلابی استان گلستان هوران، با دبیر مجموعه هوران غلامعلی نسائی نویسنده و جانباز دیدار و گفتگو کردند.


نسائی دبیر انجمن هوران گزارشی از روند برنامه های عملیاتی چهارساله خود را تشریح و سردار ملک ضمن تقدیر از فعالیتهای خودجوش و مردمی مجموعه هوران تقدیر کردند.


سردار ملک در این دیدار گفتند: استان گلستان را با حماسه سازان لشکر 25 کربلا میشناسند، مجموعه حفظ آثار بنا دارد در افق پیش روی خود 30 هزار رزمنده گلستانی لشکر 25 کربلا را شناسائی و نسبت به ثبت خاطرات شفاهی دفاع مقدس اقدامات زیرساختی انجام بدهد. جمع آوری تاریخی که آیندگان به آن محتاجند تا بدانند که پیشینیان شان چه قهرمانانی بودند و چه کارهای که نکردند.


موزه دفاع مقدس نیز از اهم برنامه های پیش روی مجموعه حفظ آثار است، امروز گلستان کمتر از سوریه نیست و لازم است مجموعه های شبیه هوران در کنار ما باشند. هوران نیز میتواند به عنوان یک کارگروه در حیطظه خودش انجام وظیه کند. ما نمیز از آن حمایت خواهیم کرد تا آنچه که قرار است از دسترس تاریخ خارج شود، زنده نگه داریم.


شهید محمد علی ملک فرمانده گردان حمزه سیدالشهدا بردار سردار ملک، روحانی اهل فکر و اندیشه بودند.


 


سردار ملک


هوران


سردار محمد علی ملک  - هوران


هوران


هوران

Share

نظرات کاربران

نارنجستان