سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

روز قلم در انجمن نویسندگان انقلابی گلستان با عصر خاطره گوئی + عکس

کدمطلب : 17503

پاسداشت مقاومت مردمی؛


روز قلم در انجمن نویسندگان انقلابی گلستان با عصرخاطره گوئی + عکس


انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان پس از بحران سیل گلستان مجموعه‌ائی تحت عنوان «دفترهنر و ادبیات مقاومت مردمی»، راه اندازی کرد. ذیل فعالیت‌های این مجموعه برگزاری جشنواره روایت فتح آب و برگزاری عصر خاطره، شب شعر و داستان و نمایشگاه عکس «مقاومت مردمی»، است. به همین منظور عصر جمعه 14 تیر 98 با حضور گروهای جهادی و هنرمندان به مناسبت روز قلم عصر خاطره برگزار کردند، حجت الاسلام محمود زاده و ابراهیم نور محمدی برای حضار روایتگری کردند، در ادامه آقاسید محمد حسینی دبیر ستاد جبهه فرهنگی استان صحبت کردند و در پایان از خانواده شهدای خدمت، قایق غرق شده گمیشان با «تندیس مقاومت»، از سوی انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان تقدیر شدند.


در این محفل همچنین با حضور فرشید نیا معاون فرهنگی آستان رضوی گلستان پرچم آقا علی ابن موسی الرضا با تبرکی از حرم امام هشتم، عطر حرم به همه شرکت کنندگان تقدیم شد. حضار به احترام پرچم حرم آقا علی ابن موسی الرضا ادای احترام کردند.


هوران


هنر خدمت و شهادت برخواسته از عنصر اراده ملی در ذات خود انقلابی‌است بزرگ، جهانی‌ با جریان‌های بی‌شمار و درهم‌پیچیده‌که در ورای آن طوفان‌ها برمی‌انگیزد! آن‌وقت، ازهمان جریان‌های‌کوچک، از آن برکه‌های ناچیزکه به چشم نمی‌آمدند، موج‌هائی با جریان‌هائی بزرگ در عالم هستی جریان می‌یابند.کوچک‌ترین‌ها می‌شوند؛ «تقاطع بزرگ‌ترین‌های زندگی بشری که می‌توانند ملت‌ها را با خود همراه و تاریخ را هدایت‌کنند. در نبردهای‌جهانی، تکیه بر توانمندی‌های نظامی و برتری در حوزه‌های رزمی و اطلاعاتی، جنگ‌های فیزیکی، هرگز به تنهائی عامل پیروزی نخواهند شد.آن‌چه که در عرصه نبردهای نظامی نقش تعیین کننده دارد و ضربه نهایی را می‌زند. بهره‌گیری از اراده‌ی مردمی، قدرت رسانه‌ائی، تولید محتوا و معنا و روایتگری است...


بطورکلی،


        جنگ جهان امروز!


                    جنگ‌ روایت‌هاست...  


و امروز انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان در این مسیرگام‌های بلندی برداشته و فعالیت‌های این مجموعه همچنان ادامه خواهد داشت. غلامعلی نسائی دبیر انجمن نویسندگان استان گلستان در پایان محفل عصر خاطره از همه شرکت کنندگان، خانواده شهدای خدمت و نیروهای ارتش سرافراز جمهوری اسلامی حاضر در مراسم و هنرمندان و گروهای جهادی سپاسگزاری کردند.


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هور


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


هوران


دفترهنر ادبیات مقاومت مردمی


روایت فتح آب - عصر خاطره


روز قلم - 14 تیر 1398


انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان


هوران

Share

نظرات کاربران

نارنجستان