سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

جشنواره داستان چهل سالگی در گرگان

کدمطلب : 17429

 


جشنواره داستان چهل سالگی در گرگان

 


سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی جشنواره داستان چهل سالگی خبر داد و گفت: این جشنواره ویژه انقلاب اسلامی بوده و در دو بخش انقلاب اسلامی و آزاد برگزار می شود.


به گزارش هوران از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، احمد گلچین درباره شرایط شرکت کنندگان در جشنواره،اظهار کرد: ساکنین شهرستان گرگان و متولدین گرگان و گرگانی های خارج از شهرستان و افرادی که حداقل یکبار در انجمن های گرگان شرکت کرده اند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.


وی افزود: مهلت ارسال اثر تا ١٥ دی ماه است و علاقه مندان به شرکت می بایست آثار خود را در فایل word با فونت B nazanin سایز ۱۴ به انضمام مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، محل تولد ،کد ملی ، شماره تلفن ، نشانی پستی و نام اثر ارسالی با تعیین بخش ویژه یا آزاد؛ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.


گلچین خاطر نشان کرد: اختتامیه این رخداد ارزشی ١٣ بهمن ماه سال جاری بوده و یک جایزه ویژه برای داستان برگزیده انقلاب و جوایز نفیس برای نفرات برتر در بخش آزاد اهدا خواهد شد.
وی در خاتمه ابراز کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه گرگان خیابان شهدا، لاله سیزدهم ، انجمن نویسندگان استان گلستان هوران ارسال کنند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ٣٢٢٦٥١٥٩ و ٠٩٠١٦٤٢٥٥٣٣ تماس حاصل فرمایند.


یاد آور می شود این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن های ادبی «شین»، «ادبیات داستانی گرگان»و «هوران» برگزار می شود.Share

هوران را در چیام رسان سروش دنبال کنید

نظرات کاربران

نارنجستان