سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

جزییات تشییع و تدفین پیکر 2 شهید سپاه در تهران و قم/ امروز مردم اهواز با شهید احسان کربلایی‌پور وداع می‌کنند

کدمطلب : 20861

جزییات تشییع و تدفین پیکر 2 شهید سپاه در تهران و قم/ امروز مردم اهواز با شهید احسان کربلایی‌پور وداع می‌کنند


مراسم تشییع پیکر مطهر 2 شهید سپاه، امروز در تهران تشییع و سپس برای خاکسپاری پیکر شهید مرتضی سعیدنژاد به بهشت زهرا و پیکر شهید احسان کربلایی‌پور به گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم می‌رود.


هوران - مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهید مرتضی سعیدنژاد و شهید احسان کربلایی‌پور از شهدای مدافع حرم سپاه با حضور مردم شهیدپرور تهران امروز (پنج‌شنبه ۱۹ اسفند) از حسینیه فاطمه زهرای تهران واقع در میدان سپاه از ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود.


پیکر مطهر شهید مرتضی سعیدنژاد بعد از مراسم تشییع، برای خاکسپاری به قطعه ۵۰ بهشت زهرای تهران منتقل می‌شود.


همچنین پیکر شهید کربلایی پور که اهل استان خوزستان است، به اهواز منتقل خواهد شد. مراسم استقبال امروز (پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ماه) از ساعت ۱۴ تا ۱۵ در فرودگاه اهواز انجام خواهد شد. مراسم وداع عمومی نیز از ساعت ۱۶ تا ۱۸ با حضور مردم شهیدپرور اهواز برگزار می‌شود.


در نهایت بنا به وصیت شهید،‌ پیکر مطهر این شهید به شهر مقدس قم منتقل شده و روز جمعه ۲۱ اسفندماه بعد از اقامه نماز جمعه بر دستان مردم شهر خون و قیام به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) می‌رود تا بنا به وصیت شهید در جوار شهید محمدمهدی لطفی نیاسر به خاک سپرده شود.


شهید پاسدار مرتضی سعیدنژاد و شهید پاسدار احسان کربلایی‌پور، روز ۱۶ اسفندماه جاری، مصادف با چهارم شعبان، سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) در حمله‌ موشکی رژیم صهیونیستی به حومه‌ شهر دمشق سوریه، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. از شهید مرتضی سعیدنژاد ۲ فرزند و از شهید احسان کربلایی‌پور سه فرزند به یادگار مانده است./فارس

Share

نظرات کاربران

نارنجستان