سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

بیانیه رخ داد بزرگ 13 آبان انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان

کدمطلب : 17536

بسم‌الله الرحمن الرحیم


بیانیه انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان" هوران


بمناسبت رخ داد عظیم 13 آبان 1398


هوران: هنر 13 آبان در گام دوم انقلاب، بار دیگر حیات پوشالی استکبار جهانی را که در راس آن‌ «ایالات‎متحده‎آمریکا»، است، رعد آسا در هم پیچید و نقطه عطف دوباره‌ائی در چهلمین سالگرد تسخیرلانه جاسوسی که در سال 1358 رخ داد، به نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ایران حیات طیبه دوباره بخشید و کاخ ستمگران را در هم پاشید.


13 آبان 98 در چهلمین سالگرد پیروزی نظام شکوهمند اسلامی، پس از واقعه بزرگ اربعین، در ایامی که مصادف با شور و معرفت عاشورایی و تلاقی معنایی استکبارستیزی در سعه وجودی زمان گذشت، یوم‌الله 13 آبان هویتی جدید به خود می‌گیرد، هویتی از جنس انسجام و اتحاد درونی که با شور حسینی در بازگشت از واقعه بزرگ اربعین در اتحاد مسلمین جهان درآمیخت و در مشت‌های گره کرده مردم ولایت مدار و شهید پرور ایران اسلامی، هنرمندان انقلابی، نویسندگان با شعار مرگ برآمریکا قدرت جبهه حق را به رخ استکبار جهانی پوشالی خواهند کشاند.


انجمن نویسندگان انقلابی‎استان گلستان هوران، ضمن گرامی‌داشت هنرمندانه 13 آبان ماه تاکید می‌کند این روز، روز استواری ملت ایران در تقابل ترفند استکبار جهانی است.


جوانان انقلابی ایران زمین، راهی را که گذشتگان ولایت‌مدار در سال‌های پیش با اقتدار آغاز کرده‌اند؛ اینک با قوت و قدرتی بیشتر ادامه خواهند داد.


نویسندگان گلستانی با هنر خود، در این راه، استوارتر از گذشته، ضمن حمایت از ملت‌های مظلوم جهان در مبارزه با استکبارجهانی، ظلم‌ستیزی را سرلوحه حرکت خروشان هنرخویش قرار خواهند داد، وعده‌ی ما اصحاب هنر «نویسندگان»، در راهپیمایی باشکوه یوم‌الله 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی خواهد بود.


انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان هوران


13 آبان – 1398


 بیانیه انجمن نویسندگان انقلابی استان گلستان

Share

نظرات کاربران

نارنجستان