سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

بارقه امید در بورس ظهور کرد / گزارش‌های ۹ ماهه کارساز شد

کدمطلب : 19849

بارقه امید در بورس ظهور کرد / گزارش‌های ۹ ماهه کارساز شد


با وجود اینکه روند شاخص کل بازار سهام امروز منفی است اما تحرکات مثبت در برخی نمادهای شاخص‌ساز دیده می‌شود و صف‌های فروش در مقاطعی جمع شد.


به گزارش هوران، تقاضا به بازار سهام امروز بازگشت و عوامل متعددی از جمله گزارش‌های ۹ ماهه و حمایت از بازار سهام باعث شد تا تحرکات مثبتی در بورس امروز دیده شود. نمادهایی چون خساپا، شبریز و شستا روندی مثبت دارند و احتمالا در ادامه روند بازار سهام نمادهای بیشتری به رنج مثبت بازگردند.


شاخص هم‌وزن نیز در جریان معاملات امروز بازار سهام منفی است و همانطور که پیش‌بینی می‌شد احتمالا امروز صف‌های فروش بازار سهام جمع می‌شود و بورس متعادل خواهد شد، همچنین پیش‌بینی ‌می‌شود بورس فردا روندی متعادل و با گرایشات مثبت دارد.


به عقیده کارشناسان ریزش بورس مبنای بنیادین ندارد و علی صحرایی نیز با کارشناسان بازار سرمایه هم عقیده است. تنها ریسک بازار سرمایه کاهش قیمت دلار است که به عقیده کارشناسان افت قیمت دلار از کانال ۲۰ هزار تومان منطقی نیست.


از طرفی نمایندگان مجلس نسبت به وضعیت نابسامان بازار سرمایه گلایه کردند و احمد نادری در رابطه با تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در بازار سهام گفت: آنها که در تلویزیون مردم را تشویق به سرمایه گذاری در بورس کردند امروز بایستی پاسخگو باشند.


نمادهای چون زاگرس، آریا و فجر گزارشات ۹ ماهه خوبی منتشر کردند و امروز در حال رسیدن به سقف روزانه هستند و با استقبال خوبی رو به رو شده‌اند.


ارزش معاملات بورس و فرابورس تا این لحظه در حدود ۳ هزار میلیارد تومان و خروج پول حقیقی در حدود ۴۳۰ میلیارد تومان می‌باشد.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان