سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

انتقاد رئیس کمیسیون اصل ۹۰ از رفتار دوگانه در اجرای قوانین ایثارگران

کدمطلب : 19812


انتقاد رئیس کمیسیون اصل ۹۰ از رفتار دوگانه در اجرای قوانین ایثارگران


رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از رفتارهای چندگانه‌ی دولت در قبال اجرای قوانین مصوب برای ایثارگران انتقاد کرد.


سرویس ایثارگران هوران- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از رفتارهای چندگانه‌ی دولت در قبال اجرای قوانین مصوب برای ایثارگران انتقاد کرد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی هوران، نصرالله پژمان‌فر، نماینده‌ی ایثارگر مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موانع موجود در اجرای قانون تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شرکتی تصریح کرد: تلاش شده است که در ارتباط با موضوع ایثارگران، با توجه به مصوبه و استفساریه‌ای که مجلس در این مورد داشته است پیگیری و آن را اجرایی کنیم.


وی اضافه کرد: قانون اجازه نمی‌دهد این رفتارهای چندگانه نسبت به اجرای قانون صورت بگیرد و ما تلاش‌مان بر این است که حقوق ایثارگران تثبیت و حفظ شود.


پژمان‌فر در ادامه با اشاره به بررسی بودجه‌ی سال 1400 در کمیسیون تلفیق مجلس خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که ایثارگران، شرایط‌شان سخت‌تر از این نشود؛ اگر چه متاسفانه شرایط برای این عزیزان که جان و مال و زندگی خود را در این مسیر گذاشته‌اند، شرایط بسیار سختی است.


نماینده‌ی ایثارگر مردم مشهد در مجلس یازدهم اضافه کرد: شرایط اقتصادی نامناسب بسیاری از ایثارگران و خانواده‌های آنها را در وضعیت بد معیشتی قرار داده است؛ درحالی که ایثارگران ما از اقشاری هستند که شاید بیشترین آسیب را تا کنون از جمیع جهات داشته‌اند اما به دلیل اینکه کشور و انقلاب را از خود می‌دانند هیچ‌وقت صدایشان درنیامده است؛ اگر چه حق و حقوق زیادی از آنها تضییع شده است.


عضو مجمع نمایندگان استان رضوی در خصوص شهید دانستن جانبازانی که بر اثر بیماری کرونا فوت می‌کنند، اظهار داشت: این عزیزان کسانی هستند که باید مورد حمایت قرار بگیرند و برای اینکه حمایت قانونی از آنها صورت بگیرد، باید گردشکار جامعی تهیه و اعلام شود.


 Share

نظرات کاربران

نارنجستان