سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

وصیتنامه شهید میر رمضان اسماعیل پور

کدمطلب : 20430

وصیتنامه شهید میر رمضان اسماعیل پور


حرف امام (ره) را خون رگهایتان قرار دهید تا حیات داشته باشید!


شهید هوراناین نوشته ها را به تنهائی و با فکر آرام و با خیال اسوده و درد دل شب ساعت 30/10 دقیقه 10/7/61 با قلم بروی کاغذ آورده ام هیچ منظوری از جمله بندی کردن یا شاعرانه نوشتن ندارم فقط رساندن منظور مهم است .
هورانای کسانیکه این نوشته به دستتان میرسد خوب بخوانید و نتیجه بگیرید کفر در مقابل اسلام جبهه گرفتن و جبهه گرفته است و جبهه می گیرد ، اگر میخواهی سعادتشان را ببینی به عقب بنگر از هابیل و قابیل تا موسی و تا محمد (ص) و تا امام خمینی . ببین سعادتنمند چه جبهه بوده است سعادت را در کدام می بینی ، درنک نکن که یک لحظه غفلت سوختن در آتش جهنم است ، جهنمی که فرعون و نمرود و یزید و محمد رضا شاه ملعون در آن سوختند .


برادر من و خواهر من و ای پدر و مادر من و ای تمام کسانییکه وصیت شهیدان به دستتان می رسد از راه خدا خارج نشوید اطاعت از فرمان امام خمینی اطاعت از دستورات خداوند است . حرف امام (ره) را خون رگهایتان قرار دهید تا حیات داشته باشید!


راه امام خمینی راهی است که امام محمد باقر(ع) آرزویش را داشت


من فرمان امام خمینی را از دل و جان می خرم تا سر حد شهادت که افتخار است کاش چندین بار میمردم ولی دوباره زنده می شدم و در رکاب امام خمینی بودم راه امام خمینی راهی است که امام محمد باقر(ع) آرزویش را داشت .


من مدت 14 ماه با کافران بعثی جنگیدم ولی افسوس لیاقت شهادت نداشتم شاید خواست خداوند باشد که در لباس سپاه به درجه شهادت که آرزوی من است برسم و معشوق خویش را ملاقات کنم آرزو دارم که بعد از شهادتم پیام مرا به تمام گمراهان و کسانیکه دنبال سعادت میگردند براسندید و به آنها بگوئید که راه سعادت راه امام است که با تمام نیرو در مقابل آمریکا و تمام کافران ایستاده است کافرانیکه دست بدست هم داده اند تا مستضعفان را ادر بند بکشند و ما این بند را بیاری خدا پاره کرده ایم و این بنده را به گردن آمریکا و شوروی و تمام کافران نمیپیچیم و خفه شان میکنیم این و این نصرت خداوند است به تمام حزب ا...


پدرم: از اینکه فرزند لایق تو نبودم مرا ببخشید تا خداوند مرا بیامرزد و امیدوارم تمام فرزندانت را در خط امام عزیز تربیت کنی، گوش به فرمان امام باشید و همیشه در میدان مبارزه باشید .


پدرم ! نکند خدای ناکرده شهادتم را به رخ انقلاب بکشی


پدرم نکند خدای ناکرده شهادتم را به رخ انقلاب بکشی و یا تو را به غرور بیاندازد همیشه از خداوند شکر گذار باش که این امانت را به خدا دادی چون از خدا امانت داشتی و از این که توانستی به خدا بدهی خوشحال باش .


مادرم: ای که چون زینب دلت برایم میتپد نکند خدای ناکرده با شهادت غرور تو را بگیرد و برخ اسلام بکشی هر وقت چنین فکری به سرت زد به یاد زینب باش و زینب گونه باش و مثل زینب عمل کن ، اگر بدن تکه تکه شده مرا برایت آوردند افتخار کن ، اگر بدن بی سرم را یا سر بی بدنم را برایت آوردند از خدا شکر گذار باشید ، اجرای دستورات اسلام یادت نرود فرزندانت را تربیت اسلامی بده و به دخترانت بگو حجاب آنها برنده تر از خون شهیدان است.


برادرانم سدی علی، سید حسن، سید حسین و سدی مهدی ضما چهار نفر مثل دیگر رزمنده خدای باشید و با فکرتان با بدنتان در راه خدا جهاد کنید، هرگز به فکر مال دنیا نباشید .


(بزرگترین جهاد، جهاد با نفس است ، رعایت اخلاق اسلامی را بکنید گوش به فرمان امام عزیز باشید ، حرف امام را توأم خون رگتان قرار دهید تا حیات داشته باشید و پیام رسان خون شهیدان باشید.


خواهرانم: مثل زینب باشید پیام خون شهیدان را اارسال کنید مثل زینب در میدان نبرد با کافران بایستید ، حجاب و اخلاق اسلامی را در ردیف اول زندگی خود قرار دهید و فرزندان خود را حزب ا... بار بیاورید.


والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته


روح منی خمینی ، جان منی خمینی


مرگ بر آمریکا و کفار و مرگ بر منافقین


روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات


 


مشخصات
شهر :بخش :شهرستان : آملاستان : مازندران
جنسیت : مردوضعیت تاهل :شغل :آبادی :
یگان :نوع عضویت : سپاه - سربازمذهب : شیعهدین : اسلام‌‌
نام پدر : میر رمضانمسئولیت : معاون گردانرشته تحصیلی : علوم سیاسیتحصیلات : راهنمایی
تخصص :کد شهید : 10085رسته : پیادهنام مادر : زبیده طهماسب پور


 

Share

نظرات کاربران

نارنجستان