سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

چطور در دولت روحانی زنده بمانیم؟

کدمطلب : 19347

راهنمای بقا در دولت


چطور در دولت روحانی زنده بمانیم؟


لبخند خاکی هوران - همه ما، برای بقا در این زندگی تلاش می‌کنیم. تلاش برای آب، تلاش برای غذا، تلاش برای ارتباطات آنلاین و آفلاین


به گزارش هوران - و تلاش‌های مضاعف دیگر. اما داستان بقا در یک دولت اصلاح‌طلب متفاوت است و تجربه زندگی در یک همچین دولتی، می‌تواند بسیار سخت و دردناک باشد.


ما بنا به دلایل مختلف اجتماعی و سیاسی در دولت روحانی سختی می‌کشیم. که این سختی کشیدن‌ها می‌تواند به دلیل عدم توجه به اصول زندگی در شرایط سخت باشد. بنابراین در چنین شرایطی، می‌توان با کمی خلاقیت، زنده ماندن خود را تا سال ۱۴۰۰ و چه بسا بعدتر از آن بیمه کرد. بنابراین توصیه‌هایی که در ادامه فهرست کرده‌ایم را خوانده و تمرین کنید.


۱٫ تصورتان را عوض کنید:


چشمانتان را بسته و تصور کنید که در یک قبیله سرخ‌پوست و بدَوی و به‌دور از امکانات زندگی می‌کنید. مسلما با این تصور، دیگر نیازی به اینترنت پرسرعت، پراید ده میلیونی، دلار هزار تومانی، مسکن امید و هیئت دولتی لبریز از بانوان نخواهید داشت. بنابراین هرچه سریع‌تر چشمانتان را بسته و تصور کنید که یک سرخ‌پوست اید.


۲٫ لیوان آب به همراه داشته باشد:


با توجه به کارشکنی دلواپسان و به ثمر ننشستن درخت برجام و نقض روح برجام -که البته اگر از انصاف نگذریم هنوز با نقض فاحش فاصله دارد- و در نتیجه ناکامی در حل مشکل آب خوردن، حتما هرجا که می‌روید یک استکان آب همراه داشته باشید. این امکان وجود دارد که هرلحظه آمریکا شیر آب را بسته و دولت در تأمین آب خوردن دچار مشکل شود. حال اگر شما در وسط خیابان باشید و دولت شیر یا چاه آب را ببندد چه‌کار می‌خواهید انجام بدهید؟. پس لیوان آب فراموش نشود.


۳٫ غار مناسب پیدا کنید:


شاید به‌عنوان یک سرخ‌پوست ترجیح بدهید که داخل چادر بیست متری باکلاس‌تان زندگی کنید اما در شرایطی که قیمت یک چادر یک متری معمولی ساتن از درآمد چند ماه‌تان هم بیشتر است، پیدا کردن یک غار می‌تواند راه‌گشا باشد. امروزه در دل کوه‌های اطراف شهر شما، غارهای بسیار زیادی در طی میلیون‌ها سال به وجود آمده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.


۴٫ آتش روشن کنید:


قبل از اینکه غروب برسد به دل جنگل بروید، هیزم جمع کنید و داخل غارتان یک آتش درست و حسابی به‌پا کنید. اگر فقط همین زمستان را دوام بیاورید دیگر تمام است. اگر آتشی درست کنید که به اندازه کافی داغ باشد، می‌توانید سیگار هم بکشید. البته توصیه ما این است که سیگار را ترک کنید.


۵٫ شکار کردن را یاد بگیرید:


هنوز چندماهی تا انتخابات ۱۴۰۰ مانده است و این چندماه را نمی‌توانید بدون غذا سپری کنید. از آنجایی که خرید گوشت(از هر نوعش) غیرممکن است؛ سنگ تیزی پیدا کرده و با چوب درختان نیزه یا تیروکمان مناسبی بسازید. برای زه تیروکمان می‌توانید از روده اسب اهلی استفاده کنید. وقتی که سلاح شما آماده شد به جنگل نزدیک غارتان بروید و یک جا کمین کنید. موبایل‌تان را روی سکوت قرار دهید. کوچکترین سر و صدایی می‌تواند باعث فرار کردن شکارتان شود. سعی کنید از حیوانات کوچک شروع کنید تا بعدا بتوانید آهو هم شکار کنید.


۶٫ با دود خودتان را سرگرم کنید:


از آنجایی که سرعت و کیفیت اینترنت در ایران، کمی از سرعت و کیفیت دود بهتر است، پس اگر -به فرض محال- پولی هم دارید خرج آن نکنید. به‌جای آن به دل جنگل بروید و تعدادی چوب مرطوب پیدا کرده و داخل آتش‌تان بیاندازید. این کار باعث تولید دود زیادی می‌شود که از آن می‌توانید برای علامت دادن به دوستان‌تان که در غارهای مجاوراند استفاده کنید و از دود بازی گروهی لذت ببرید. فقط به دایرکت من نیایید که دایرکت = بلاک.


امید است که با انجام موارد بالا، در شرایط سخت فعلی، خود و خانواده‌تان را حفظ کرده و بتوانید تا سال ۱۴۰۰ و حتی بعدتر از آن زنده بمانید.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان