سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

دوره هجدهم آموزش مبانی داستان‌نویسی خلاق هوران فصل پائیزه برگزار می‌شود.

کدمطلب : 17517

انجمن نویسندگان گلستان - کارگاه شهریویر ماه 98


دوره هجدهم آموزش مبانی داستان‌نویسی خلاق هوران فصل پائیزه برگزار می‌شود.


دوره آموزش مبانی داستان‌نویسی، نویسندگی‌خلاق به زبان ساده و خلاقانه فصل پاییز ثبت نام می‌گردد.


نسائی دبیر انجمن نویسندگان استان گلستان هوران و داستان‌نویس در گفتگو با هوران گفت: دوره آموزش مبانی داستان‌نویسی، نویسندگی خلاق دوره پائیزه از همینک ثبت نام میگردد.


این کارگاه آموزشی در ۸ جلسه کارگاهی دو ساعته و یک ساعت آزمون در محل سالن کارگاهی هوران برگزار می‌شود و در پایان دوره به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در دوره با مهر و امضا واحد آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اعطا می‌شود. که میتوان به عنوان رزمه اداری از آن بهرمند شد.


وی افزود: ظرفیت این دوره ۳۰ نفر است که در حال حاضر ثبت‌نام آغاز شده و کلاس‌ها از نیمه پائیز برگزار می‌شوند.
هنگام ثبت نام و پرداخت شهریه فایل صوتی کارگاه غیر حضوری در اختیار هنرجو قرار میگیرد تا رسیدن وقت کلاس کاملا با قواعد و احکام نویسندگی و پردازش فکری خود اشنا شوند.


در این جلسات علاوه بر ارائه مباحث تئوری اصول داستان‌نویسی خلاقه به‌صورت کارگاهی به نقد و بررسی داستان‌های مهم ادبیات از منظر عناصر داستانی پرداخته و عناصر داستانی که همچون؛ ایده و بانک عاطفی، فکر اولیه، زاویه دید، شخصیت‌پردازی، تعلیق و استعاره و .... مواردی هستند که در این دوره آموزشی هنرجو با آن درگیر میشود.


کارگاه‌ داستان‌نویسی می‌توانند روند رشد و سطح خلاقیت فردی که استعداد نویسندگی دارد را تسهیل نماید.


همواره در کارگاه‌های نویسندگی اطلاعات فنی لازم آموزش داده می‌شود، اما ویژگی یک کارگاه داستان‌نویسی خوب آن است که علاوه بر آموزش اصول مقدماتی، استعدادها کشف و خلاقیت هنرجویان شکوفا شود. به‌همین منظور در این جلسات شیوه‌هایی برای نوشتن خلاق و آزاد آموزش داده می‌شود و به‌صورت کارگاهی تلاش می‌شود تا دایره لغات و تصاویر ذهنی هنرجویان گسترش یابد و از آن در جهت داستان‌سرایی بهره ببرند.


در پایان دوره نیز از حمایت رسانه ای برخوردار خواهند شد تا به عنوان یک نویسنده در جامعه دیده شوند و داستان های آنها در سایت هوران و رسانه های مرتبط منتشر میگردد و بهترین آثار در یک مجموعه کتاب منتشر خواهد شد.


شرایط و لوازم ثبت نام؛


تکمیل فرم ثبت نام


پرداخت شهریه


دریافت فایل دوره تکمیلی نویسندگی و کتابهای آموزشی تا رسیدن به دوره از آن استفاده کنند.
پس از پایان دوره نشست های محفلی ماهیانه داستان خوانی برگزار خواهد شد.


مشاوره نویسندگی و ثبت نام در کارگاه


جهت درخواست مشاوره نویسندگی حضوری به شماره؛ 09035489113 پیام بدهید، لطفا زنگ نزنید، یا با شماره: 01732265159 تماس بگیرید.Share

نظرات کاربران

نارنجستان