سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

حماسه بسم الله را زیر لب زمزمه می‌کنم

کدمطلب : 18718

حماسه بسم الله را زیر لب زمزمه می‌کنم


هوران - hemaseh.com www. را در اینترنت اکسپلورر، تایپ کرده و اینتر را می‌فشارم. اجزایی از صفحة اول سایت «حماسه» نمایان می‌شود و کم‌کم صفحه به طور کامل باز می‌شود. آنچه نخست جلب توجه می‌کند، فلش بالای سایت است که بخشهای مختلف سایت را شامل می‌گردد. لوگوی حماسه با نوری ترسیم می‌شود و «هشت سال دفاع مقدس» و «The Epic of Holy Defence» بدان اضافه می‌گردد.


صفحة اول سایت، فقط دو بخش معمولی دارد: «بخش ویژه» و «رویدادها» که طرحها و موضوعات ویژة حوزة دفاع مقدس و اخبار مرتبط را شامل می‌گردند.


حماسه شامل بخشهای مختلفی است از جمله «اخبار»، که به روز، اخبار مرتبط با حوزة دفاع مقدس را پوشش می‌دهد. بخش «آثار هنری» که شامل نقاشی، طراحی و گرافیک، خوشنویسی و کاریکاتور است. «تصاویر مستند» که بانک اطلاعات تصاویر دفاع مقدس را در بر دارد. «سمعی و بصری» شامل فیلم مستند، فیلم سینمایی، فیلم داستانی، نماهنگ، تیزر، انیمیشن، گزارش (صدا)، موسیقی، نمایشنامه رادیویی و کتاب‌شناسی که شامل بانک اطلاعات کتابهای دفاع مقدس است.
خاطرات مصور، یادواره شهدا و تولیدات چند رسانه‌ای، سایر بخشهای این سایت را تشکیل می‌دهند.برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری از دیگر ویژگیهای این سایت است؛ برای نمونه، به تازگی این سایت، مسابقة بهترین تیتر برای مرگ شارون را برگزار کرده است. در این وبگاه، 3058 مقاله 1060 شعر ارائه شده است.


کاش این بخشها در بخش دیگری غیر از فلش بالای سایت می‌بودند تا امکان بازکردن پنجره‌های متعدد وجود می‌داشت. در عین حال، در قسمت «دربارة سایت» این سایت، که آن را «پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ دفاع مقدس» نامیده است، چنین می‌خوانیم: این پایگاه روایتگر حماسه است. حماسة ماندگار یک ملت، خاطرة مظلومیت، حریت و صلابت مردمی بیدار را و سرافراز، تجلی عشق و عرفان و ایثار و ... حماسه‌های بی‌نظیر در تاریخ معاصر. ما قصد داریم که ابعاد گوناگون این حماسه بزرگ را که سند عزت و افتخار میهن عزیز اسلامیمان است در آیینه فرهنگ و هنر برای نسل امروز و فردا و همه مردم جهان منعکس سازیم و ... .


ـ به این همسنگر اینترنتی سری بزنید و از آن بهره ببرید./ پایگاه خبری هوران

Share

نظرات کاربران

نارنجستان