سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

گذرگاه بهشت

تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی است

کدمطلب : 18040

تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی است


محمدرضا بهرامی گفت: امروز تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی، تشکیل جبهه فرهنگی است.


به گزارش هوران؛ محمدرضا بهرامی در این گفتگو افزود: نهادهای فرهنگی استان باید در کنار هم قرار گیرند تا ضمن جلوگیری از موازی کاری و خنثی کردن کار یکدیگر، باعث هم افزایی شوند.


وی تصریح کرد: با مدیریت زیرساخت های فرهنگی و ارزش های اسلامی و نیز قرار گرفتن کلیه نهادهای فرهنگی و انقلابی استان در کنار هم، می‌شود مانع از تهاجم بیگانگان و بالطبع کاهش آسیب های اجتماعی شد.


فعال رسانه ای استان تاکید کرد: ذائقه ها در فرهنگ متفاوت است و برای گسترش فرهنگ دینی ابتدا باید نیازسنجی و سپس با توجه به شرایط هر استان برنامه های متناسب با آن منطقه را شناسایی و احصا کرد.


مشاور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به دیربازده بودن کار فرهنگی گفت: در اجرای کار فرهنگی سختی ها و موانع زیادی وجود دارد که طولانی شدن طرح ها نباید از سرعت اجرای امور بکاهد.


بهرامی اضافه کرد: سازمان تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی و غیر دولتی است و برخاسته از متن جامعه که مستقیما زیر نظر مقام معظم رهبری اداره می‌شود و با داشتن دانشکده سوره، پژوهشکده باقرالعلوم، دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا، تولید نرم افزارهای دینی، تدوین بانک جامع داده های دینی، سایت تبیان، انتشارات سوره، امیر کبیر و نشر بین الملل و روزنامه تهران تایمز و... توانسته گام های مثبتی در عرصه فرهنگی و قرآنی بردارد.


مسئول دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله ها داریم و این می طلبد برای گسترش فرهنگ دینی و پیشرفت هرچه بیشتر در کاهش و پیشگیری آسیب های اجتماعی، منابع انسانی در این حوزه تقویت شوند و آموزش های تخصصی را نیز در این زمینه فرا گیرند.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان