سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

بسته‌ی مالی ایثارگری در بودجه‌ی ۱۴۰۰ گنجانده می‌شود

کدمطلب : 19793

بسته‌ی مالی ایثارگری در بودجه‌ی ۱۴۰۰ گنجانده می‌شود


بر اساس یکی از مصوبات کمیسیون رسیدگی کننده به لایحه‌ی بودجه، دولت مکلف شد برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی...


فاش نیوز - عضو هیئت رئیسه‌ی مجلس یازدهم از ارائه‌ی بسته‌ی مالی برای جامعه ایثارگری در لایحه‌ی بودجه‌ی 1400 خبر داد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی هوران، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده‌ی ایثارگر مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در حاشیه‌ی جلسه‌ی علنی با اشاره به بررسی لایحه‌ی بودجه‌ی سال آینده در کمیسیون تلفیق، از گنجانده شدن یک بسته‌ی مالی برای ایثارگران در بودحه‌ی سال آینده خبر داد و اظهار داشت: در مجموع دارد یک بسته‌ای برای ایثارگران در بودجه‌ی سال 1400 آماده می‌شود و پس از اینکه در کمیسیون تلفیق تصویب شد در صحن علنی مجلس مطرح و به تصویب نمایندگان ملت خواهد رسید.


نماینده‌ی ادوار نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق، با بیان اینکه در کمیسیون تلفیق، بسته‌ی مالی آماده شده است تا در لایحه‌ی بودجه لحاظ شود و با اشاره به منابع مالی بسته‌ی ایثارگری در لایحه‌ی بودجه‌ی سال 1400 که از سوی کمیسیون تلفیق لحاظ شده است متذکر شد: بر اساس این بسته‌ی مالی، بیمه تکمیلی و مطالبات ایثارگران در لایحه‌ی بودجه‌ی سال آینده لحاظ و پرداخت خواهد شد.


گزارش خبرنگار ما حاکیست، از اواسط هفته‌ی آینده بررسی بخش هزینه‌ای بودجه‌ی سال آینده در کمیسیون تلفیق به پایان خواهد رسید و پس از بررسی لایحه‌ی بودجه‌ در کمیسیون، نمایندگان 10 روز فرصت دارند تا پیشنهادات خود را ارائه کنند. همچنین از اواسط بهمن ماه نیز کار بررسی لایحه‌ی بودجه سال آینده در صحن علنی پارلمان آغاز خواهد شد.


بر پایه‌ی این گزارش، بر اساس یکی از مصوبات کمیسیون رسیدگی کننده به لایحه‌ی بودجه، دولت مکلف شد برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی، تامین بخشی از پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه‌های اجرایی، رتبه بندی معلمان، تامین بخشی از مطالبات ایثارگران و بیمه‌های تکمیلی، تامین پاداش پایان خدمت و ذخیره‌ی مرخصی شهدا و ایثارگران بازنشسته‌ی مشمول قانون حالت اشتغال تا سقف 900 هزار میلیارد ریال تامین کند.

Share

نظرات کاربران

نارنجستان