سبک زندگی جهادی
عضویت در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ارسال کنید

بهترین جایزه کتاب‌هایی مانند سرباز کوچک امام لذتی است که خواننده از آن می‌برد

کدمطلب : 17408

انجمن ادبی هوران


میثم نیلی‌ مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی


بهترین جایزه کتاب‌هایی مانند سرباز کوچک امام(ره) لذتی است که خواننده از آن می‌برد


هوران: میثم نیلی شامگاه دوشنبه در آئین رونمایی معرفی و جشن امضاء کتاب سرباز کوچک امام(ره) که در مجتمع فرهنگی آفتاب اراک برگزار شد، اظهار داشت: «کتاب‌قهرمان» نخستین پویش خود را با کار بسیار زیبا و خواندنی سرباز کوچک امام(ره) آغاز کرده و تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد.


وی افزود: هدف پویش بازگرداندن جامعه‌ رسانه‌زده و غرق‌شده در در فضای مجازی به معنا، واقعیت‌ها و حقیقت‌هایی است که رسانه‌های جهانی و نظام سلطه در فضای مجازی سعی می‌کنند ما را از آن دور نگه دارند.


مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تلاش حداکثری این پویش‌ها و همنشینی‌ها و این عزم‌ها برای دعوت مردم به کتاب‌خوانی کتاب‌های خوب، ممتاز و تحسین‌شده، در حقیقت یک دعوت توحیدی و دعوت به تامل، تعمق و تفکر در اعماق اعتقادی و مبانی سبک زندگی در همین جامعه است.


نیلی ادامه داد: واقعیت این است که دشمنان، ما را به ظاهرگرایی و به گونه‌ای از حماقت دعوت می‌کنند و ما هم‌ موظف هستیم که جامعه خود را به تفکر، تعمق و درک باطن دعوت کنیم.


مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی عنوان کرد: بهترین ابزار برای این‌کار کتاب بوده و بهترین کتاب، کتابی است که از سوی کتاب‌خوان‌ترین فرد جامعه که مقام معظم رهبری است معرفی و تحسین شده باشد.


وی اضافه کرد: بهترین جایزه این کتاب‌ها لذتی است که خواننده از آن می‌برد، در این کار از دوستان دعوت می‌کنم تا یک تمرین شبکه‌ای و رفتار جمعی هم داشته باشند.

Share

هوران را در چیام رسان سروش دنبال کنید

نظرات کاربران

نارنجستان